Szczakowianka Jaworzno - Polonia Łaziska  3  :  0  (  1  :  0  )

Sędzia główny: Sławomir Smaczny ( Bytom )

Szczakowianka: Budka - Dębowski, Rodziewicz, Kiczyński, Szymański, Wdowik, Biskup( 59 Smolik), Molenda, Walczak, Leda( 70 Kravets ), Niedzielski( 63 Chrapek )

rezerwowi: Wylężek, Smolik, Dworak, Chrapek, Kamiński, Kravets

Polonia: Szindler - Gersok, Mazur, Otrzonsek( 75 Drabik ), Dubaniewicz( 58 Strzoda ), Badura, Mazurek, Wójcik( 61 Just ), Łęszczak, Smyla( 85 Prochownik), Gielza

rezerwowi: Tabacki, Drabik, Just, Sadłocha, Prochownik, Marszałek, Strzoda

Aby odświeżyć relację, należy wcisnąć F5 !!!

1' Pierwszą połowę rozpoczęli łaziszczanie.

4' Smyla zagrywa piłkę w pole karne do Badury, obrońca jaworznian uniemożliwił strzał pomocnikowi Polonii i gospodarze od bramki wznowili grę.

8' Łęszczak fauluje jednego z graczy Szczakowianki i rzut wolny dla gospodarzy.

10' Akcja łaziszczan, wrzutka Dubaniewicza w pole karne do Badury, obrońca jaworznian wybił piłkę głową przed pole karne, potem do futbolówki dopadł Łęszczak i silnym strzałem  posłał ją nad bramką Budki.

13' Sam na sam Walczaka, Szindler po jego strzale wybija piłkę daleko przed siebie.

14' Faul Mazura i rzut wolny dla Szczakowianki.

15' Niedzielski strzela z rzutu wolnego z 22 metrów, po jego uderzeniu piłka przeleciała obok bramki łaziszczan.

17' Niedokładnie zagrana piłka do Walczaka, do piłki wychodzi Szindler i od bramki wznawia grę.

18' Okazja Molendy z dystansu, piłka nie znalazła drogi do łaziskiej bramki.

22' Okazja Molendy z 25 metrów, piłka minęła słupek bramki Szindlera.

23' Łęszczak zagrywa piłkę do Smyli  przed wychodzącego bramkarza jaworznian, pomocnik z Łazisk z szesnastego metra strzela nad bramką Budki.

28' Zagranie do Ledy, który wychodzi do sam na sam z Szindlerem, bramkarz łaziszczan w porę wyszedł do piłki i pewnie ją łapie.

30' Przejęcie piłki przez Gersoka, zagranie na wolne pole do Mazurka. Mazurek dogrywa jeszcze do Badury, który oddaje strzał obok słupka bramki jaworznian.

32' Niewykorzystana sytuacja Smyli z okolicy szesnastki jaworznian, od bramki grę wznawia Szczakowianka.

35' Strzał Gielzy z ok. 13 metrów, defensywa jaworznian blokuje jego uderzenie.

37' Długa piłka do Niedzielskiego i w sytuacji sam na sam z Szindlerem, lepszy okazał się golkiper Polonii wybijając piłkę na róg.

39' 1:0, Obrońcy z Łazisk nie byli w stanie odebrać piłki Walczakowi i ten strzałem z siedemnastu metrów zdobywa gola dla miejscowych

43' Gielza podaje do Smyli, a ten z bliskiej odległości strzela obok bramki Budki.

44' Walczak oddaje strzał zza szesnastki łaziszczan, jednak po jego słabym uderzeniu piłka minęła bramkę Szindlera.

45' Koniec pierwszej części gry, w Jaworznie Polonia przegrywa ze Szczakowianką 1:0.

46' Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

47' Po podaniu Szymańskiego, piłka trafia pod nogi Niedzielskiego, którego nie upilnowuje defensywa łaziszczan i zawodnik gospodarzy podwyższa wynik na 2:0.

49' Kolejna okazja gospodarzy, piłka po strzale jednego z zawodników miejscowych mija bramkę łaziszczan.

52' Faul Dubaniewicza i od rzutu wolnego grę wznowili jaworznianie.

54' Długa piłka do Mazurka, jego strzał blokuje obrońca miejscowych.

58'  zmiana w Polonii: Strzoda za Dubaniewicza

59' Zmiana w Szczakowiance: Smolik za Biskupa.

61' Zmiana w Polonii: Just za Wójcika.

62' Gersok ukarany żółtą kartką.

63' Zmiana w Szczakowiance: Chrapek za Niedzielskiego.

66' Walczył o piłkę z rywalem Strzoda, jednak walka ta zakończyła się faulem zawodnika Polonii.

69' Podanie do Gielzy, napastnik Polonii strzela a jego uderzenie zablokowali obrońcy gospodarzy.

70' Faulowany Gielza i rzut wolny dla łaziszczan.

71' Badura z rzutu wolnego strzela obok bramki Budki.

72' Zagranie piłki do Smyli, pomocnik z Łazisk oddaje niecelny strzał na bramkę jaworznian.

75' Zmiana w Polonii: Drabik za Otrzonska

76' Zagranie z lewego skrzydła do Chrapka, milimetry zabrakły aby mógł sięgnąć piłkę. Od bramki grę wznowił Szindler

77' Okazja Justa z dystansu, Budka łapie piłkę.

78' Łęszczak strzela z ok. 15 metrów, piłka nie znalazła drogi do bramki jaworznian.

79' Żółta kartka dla Kravetsa.

81' Zagranie Justa do Smyli, Smyla z 13 metra nie trafia do bramki gospodarzy.

83' Okazja gospodarzy, Szindler w porę wychodzi do piłki i wybija ją na aut.

84' Żółtą kartką ukarany Łęszczak.

85' Zmiana w Polonii, na boisku pojawia się debiutant, 15-letni  Błażej Prochownik. Zastępuje on na boisku Smylę.

87' Strzał Badury, defensywa miejscowych wybija piłkę na róg.

88' Stały fragment gry, Mazurek centruje, bramkarz wybija piłkę przed pole karne, po chwili Mazurek ponownie sięga piłkę i oddaje niecelny strzał na bramkę Budki.

90' Zagranie piłki do Walczaka, napastnik strzela z kilku metrów i umieszcza futbolówkę w bramce Szindlera.

90' Koniec meczu, Polonia przegrywa na zakończenie rundy jesiennej w Jaworznie ze Szczakowianką 0:3.