Polonia Łaziska - Gwarek Ornontowice  1 : 1  (  1 : 0  )

Polonia Łaziska: Franke - Gersok( 75 Skorupa ), Wójcik, Frąckowiak( 56 Moroń), Smyla, Kruk, Widuch, Fabisiak, Badura( 70 Strzoda), Mazurek, Gielza

rezerwowi: Topór, Prochownik, Moroń, Strzoda, Skorupa, Otrzonsek, Just

Gwarek Ornontowice: Kojdecki - Hermann, Ferensztain, Oleksy, Góra, Wilk, Niewiedział, Sadowski( 89 Książek), Kasprzyk( 90 Lewandowski), Saliński( 85 Boczar), Zdrzałek'

rezerwowi: Pilny, Tomecki, Woźnica, Boczar, Adamczyk, Książek, Lewandowski

Uwaga !!!  co 15 minut  będą podawane informacje z przebiegu dzisiejszego meczu.

15 minuta: Łaziszczanie już na początku meczu mogli objąć prowadzenie, w pierwszej minucie po zagraniu od Mazurka, Gielza trafił w słupek a dwie minuty później Kruk z bliskiej odległości oddał strzał nad poprzeczkę bramki Kojdeckiego.

30 minuta: Po drugim kwadransie wynik nie uległ zmianie, na boisku oglądamy wyrównane spotkanie.

45 minuta: Przerwa w meczu, Polonia Łaziska prowadzi z Gwarkiem Ornontowice 1:0. Bramkę dla łaziszczan zdobył Gielza w 36 minucie spotkania, po strzale z rzutu wolnego z siedenmastu metrów piłka odbiła się od słupka i wpadła do  bramki Kojdeckiego.

60 minuta: Od początku  drugiej połowy piłkarze Gwarka przeważają na boisku i mocno nacierają na bramkę łaziszczan, w 50 minucie Kasprzyk z rzutu wolnego strzałem w długi róg trafił w słupek bramki Frankego.

72 minuta: Po zagraniu ręką jednego z łaziszczan w swoim polu karnym, sędzia dyktuje rzut karny dla Gwarka i Sadowski strzałem z jedenastu metrów doprowadza do wyrównania.

90 minuta: Koniec meczu, Polonia Łaziska ostatecznie remisuje w derbach powiatu z Gwarkiem Ornontowice na PolArenie 1:1. Bramkę dla łaziszczan zdobył Gielza a dla gości Sadowski z rzutu karnego.