Polonia Łaziska - Drzewiarz Jasienica  0 : 2   (  0 : 0 )

Na stronie co 15 minut będą podawane informacje z przebiegu spotkania

Polonia Łaziska: Franke - Gersok, Otrzonsek, Wójcik, Smyla, Kruk, Fabisiak, Frąckowiak, Badura, Mazurek, Gielza( 80 Just)

rezerwowi: Topór, Just, Moroń, Prochownik, Skorupa, Wolny

Drzewiarz Jasienica: Jastrzębski( 26 Michałowski) - Piela, Studencki, Basiura, Chojnacki, Kuder, Romanowicz, Waliczek, Wojtasik, Gajda, Szlusek( 79 Wentland)

rezerwowi: Michałowski, Kozielski, Maj, Góra, Sekuła, Łoś, Wentland

15 minuta: Po pierwszym kwadransie gry  oglądamy wyrównany mecz w wykonaniu obu drużyn. W trzeciej minucie łaziszczanie mogli objąć prowadzenie, po rzucie rożnym Fabisiaka piłka trafiła w pole karne rywali, gdzie jeden z zawodników Polonii umieścił ją w bramce ale sędzia wcześniej dopatrzył się faulu  na bramkarzu Drzewiarza i ostatecznie gola Polonistom nie uznał.

30 minuta: Łaziszczanie stworzyli trzy sytuacje, po których mogli zdobyć gola. Najpierw po wyłożeniu piłki przez Gielzę  do Mazurka, pomocnik Polonii z jedenastu metrów oddał strzał, a piłka po rykoszecie obrońcy gości wyszła na róg. Po rzucie rożnym Fabisiaka i strzale Gielzy piłka spadła na poprzeczkę bramki i wyszła na aut bramkowy. Po akcji z 23 minuty Gielza podawał do Badury, ten zacentrował jeszcze na trzeci metr do Frąckowiaka, jednak napastnik łaziszczan główką posłał piłkę nad poprzeczką bramki gości.

45+7 minuta: Po przedłużonej pierwszej połowie Polonia remisuje bezbramkowo z Drzewiarzem Jasienica. Pierwsza część gry dość wyrównana, ale łaziszczanom brakuje skuteczności przy oddawaniu strzałów na bramkę  w ostatnich fazach akcji. W 32 minucie, Frąckowiak po dośrodkowaniu Mazurka oddał strzał wprost w golkipera przyjezdnych, po dwóch minutach po centrze Mazurka, Gielza z dwóch metrów strzelił obok słupka. W 40 minucie ponownie Gielza po strzale z dwudziestu metrów nie trafił do pustej bramki przenosząc piłkę nad poprzeczką a minutę później napastnik łaziszczan po zagraniu na jedenasty metr  od Mazurka oddał strzał również nad poprzeczkę  bramki Michałowskiego.

60 minuta: Od początku drugiej połowy,  łaziszczanie grają chaotycznie i jak narazie nie mają pomysłu by móc w jakikolwiek sposób stworzyć choć jedną okazję do zdobycia gola.

70 minuta: 1:0 dla gości, po błędzie defensywy łaziszczan  piłkę w bramce umieszcza Wojtasik.

85 minuta: Goście po strzelonej bramce grają na czas, ale stworzyli kilka sytuacji po których mogli podwyższyć rezultat m.in. Gajda, Kuder oraz Wojtasik.

87 minuta: Drugi gol dla Drzewiarza, strzelcem bramki Wentland.

90 minuta: Koniec spotkania, Polonia ostatecznie przegrywa z Drzewiarzem Jasienica 0:2.