Informacje dla rocznika 2007.

Witam serdecznie:)

 

 

 

Drodzy Państwo,jutro zbiórka na mecz wyjazdowy do Tychów będzie o godzinie 13:45 na parkingu obok hali Mosir-u w Łaziskach Górnych. Mecz odbędzie się na boisku w Tychach przy ulicy Andresa 22. :)

 

Na jutrzejszy mecz zostali powołani:):

 

STRZELEC FILIP

WILK BARTEK

JAREK KAMIL

KOWALSKI FILIP

ROSZER WOJTEK

WOJTKOWIAK KONDZIK

MATYKA FILIP

PALUS KONDZIK

MICHALSKI KUBA

STOLARCZYK TOMEK

SZRUBARZ MATI

KORD SZYMON

 

Ubieramy się w białe polówki, dresy i ortaliony. 

 

Do gry prosiłbym zabrać: KOSZULKI BIAŁE I PASIASTE, SPODENKI BIAŁE I CZARNE, GETRY BIAŁE I ŻÓŁTE :)

 

Mam gorącą prośbę (byłoby super) aby wpłaty za listopad i grudzień 2017, w miarę możliwości Państwo przelali na konto Mosiru do dnia 5 listopada. Przepisy księgowe Mosir są takie, że wpłaty za XI i XII które wpłyną na konto po tym  terminie,  „przepadną” i są nie do odzyskania przez Mosir i zostaną na koncie UM. 

 

W związku z tym że jest szansa iż pojawi się sponsor dla naszej grupy który przekaże kilka groszy na chłopaków, planowany jest zakup kurtek zimowych JAKO CLASSICO – kolor niebieski (firma kurtek zależy od oferty jaką przygotuje mi firma JAKO, na którą czekam i hojności sponsora)

 

Jestem po rozmowie z dyrektorem Mosiru, który zapewnił mnie, że jeśli nasze składki zostaną wpłacone do 5 listopada, to zostaną one w całości przeznaczone na  dofinasowanie zakupu kurtek dla naszych chłopaków, które będą do Państwa dyspozycji przez cały okres zimowy. (wyjście na treningi, mecze, turnieje….urodziny Babci, Dziadka i na Roraty np. ;))

 

Najbliższy trening odbędzie w poniedziałek o godzinie 18:00 na boisku w Łaziskach Średnich. 

Prosiłbym o obecność przynajmniej jednego z Rodziców aby przekazać i przedyskutować jeszcze kilka tematów dotyczących naszej drużyny. 

 

Bardzo dziękuję za cierpliwe odczytanie newsa i do zobaczenia w poniedziałek :)

 

Pozdrawiam, Andrzej Sikora :)