Zwycięstwa z Żorami i Tychami.

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.1

26.10.19

UKS AP Champions Żory - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego ( Łaziska Górne )  1:8

bramki dla Reprezentacji: Mateusz Ratka, Krzysztof Śmietana - 2, Wojciech Roszer, Adrian Hadasik, Jacek Krzyżowski, Paweł Świerkot, bramka samobójcza rywala

 

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.2

27.10.19

Reprezentacja Pow. Mikołowskiego II ( Łaziska Górne ) - Siódemka Tychy 10:0

bramki dla Reprezentacji II: Krzysztof Śmietana, Kamil Lis, Jakub Kopiec - 4, Filip Matyka, Szymon Ozdoba - 2, Krzysztof Krzemień

Remisy Kadry Powiatu w Suszcu i Tychach.

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.1

18.10.19

Football Project Suszec - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego ( Łaziska Górne )  1:1

bramka dla Reprezentacji: Dawid Bednarczyk

 

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.2

19.10.19

APN II GKS Tychy - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego II ( Łaziska Górne )  0:0

Wyniki IV Liga Młodzik D1 gr.1 i 2.

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.1

13.10.19

Reprezentacja Pow. Mikołowskiego ( Łaziska Górne ) - LKS Brzeźce 5:0

bramki dla Reprezentacji: Filip Matyka, Szymon Ozdoba, Jakub Michalski, Sebastian Mazur, Wojciech Roszer 

 

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.2

7.10.19

LKS Rudołtowice - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego II ( Łaziska Górne )  0:16

bramki dla Reprezentacji II: Krzysztof Śmietana - 3, Kamil Lis - 2, Jakub Kopiec - 3, Paweł Świerkot, Szymon Ozdoba, Mateusz Ratka - 2, Dawid Bednarczyk - 2, Sebastian Mazur, Szymon Szlauer

 

13.10.19

Reprezentacja Pow. Mikołowskiego II ( Łaziska Górne ) - AKS Nadwiślan Góra 1:6

bramka dla Reprezentacji II: Kordian Kosiarski

Zwycięstwo z Niepokornymi Orzesze.

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.1

6.10.19

Niepokorni Orzesze - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego ( Łaziska Górne )  0:9

bramki dla Reprezentacji: Kamil Lis, Oliwier Dusza - 2, Szymon Poros - 2, Filip Matyka, Jakub Kopiec - 2, Fabio Bratkowski

Zwycięstwa z Krupińskim Suszec i LKS-em Łąka

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.1

28.09.19

Krupiński Suszec - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego ( Łaziska Górne )  0:8

bramki dla Reprezentacji: Jakub Kopiec - 3, Szymon Poros, Tomasz Kaźmierczak, Filip Matyka, Szymon Ozdoba, Jakub Michalski

 

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.2

29.09.19

Reprezentacja Pow. Mikołowskiego II ( Łaziska Górne ) - LKS Łąka 10:0

bramki dla Reprezentacji II: Oliwier Dusza - 4, Paweł Świerkot - 3, Filip Matyka, Krzysztof Śmietana, Adrian Hadasik

Wyniki Młodzików w IV lidze okręgowej gr. I i II

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr.1

22.09.19

Reprezentacja Pow. Mikołowskiego ( Łaziska Górne ) - UKS AP Champions Żory 3:0

bramki dla Reprezentacji: Krzysztof Śmietana, Kamil Lis - dwie

 

IV Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 2

22.09.19

Siódemka Tychy - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego II ( Łaziska Górne )  0:0

Sponsorzy i partnerzy klubu