W 7. Kolejce Ligi Orlika E2 nasi piłkarze odnieśli siódme zwycięstwo i z kompletem punktów liderują w tabeli gr.2.

 

W piątek młodzi Poloniści podejmowali w Łaziskach zespół Nadwiślana Góra. Mecz stał na dobrym poziomie, obfitował w wiele akcji strzeleckich, walki i ciekawych zagrań z obu stron. Młoda Polonia kontrolowała cały przebieg spotkania i odniosła pewne zwycięstwo. Już tylko jedno zwycięstwo dzieli Łaziszczan od zdobycia mistrzostwa grupy. Polonistą pozostały dwa mecze z zespołami z dolnej połowy tabeli. W niedzielę 02.06.2019 o godzinie 16.00 mecz z Krupińskim w Suszczu i w ostatniej 9. kolejce 08.06.2019 o godzinie 9.00 w Łaziskach z ostatnim zespołem ligowej tabeli LKS Brzeźce. Raczej nic nie wskazuje na to by mogły one przeszkodzić Polonii na zdobycie kompletu punktów w tych meczach a co za tym idzie zdobyciem mistrzostwa grupy.

 

MOSiR Polonia Łaziska Górne 9:5 Nadwiślan Góra

Bramki: Pajor 4, Spyra 2, Klima 2, Ratka.

Polonię reprezentowali: Pajor(k), Mrzyczek, Zieliński, Stanoch, Ratka, Klima, Spyra, Wilga, Maus.

Zwycięstwo w Tychach.

IV Liga Okręgowa E2 Orlik gr.4

14.05.19

KP GKS II Tychy - MOSiR Polonia Łaziska  0:13

bramki dla MOSiR Polonii: Jakub Kolbert - 2, Bartosz Uciechowski - 3,  Szymon Wilga, Patryk Stanoch, Paweł Pajor - 4, Mateusz Klima - 2

Wyniki IV Liga Okręgowa E2 Orlik gr.2

IV Liga Okręgowa E2 Orlik gr.2

13.05.19

MOSiR Polonia Łaziska - LKS Woszczyce  7:5

bramki dla MOSiR Polonii: Paweł Pajor - 3, Patryk Pszczoła, Mateusz Klima - 2 , gol samobójczy rywala

 

7.05.19

Iskra Pszczyna II - MOSiR Polonia Łaziska 4:8

 

Wyniki IV Liga E2 Orlik gr.4

IV Liga Okręgowa E2 Orlik gr.4

16.04.19

MOSiR Polonia Łaziska II - Ogrodnik Tychy  18:4

 

4.05.19

MOSiR Polonia Łaziska II - ZET Tychy  33:0

Wyniki IV Liga E2 Orlik gr.2

IV Liga Okręgowa E2 Orlik gr.2

27.04.19

MOSiR Polonia Łaziska - Football Project II Suszec  9:7

bramki dla MOSiR Polonii: Szymon Wilga, Mateusz Klima - 3, Florian Musioł, Filip Spyra - 4

Wyniki meczów Ligi Orlika - ważna wyjazdowa wygrana.

Bardzo dobry wyjazdowy mecz rozegrali podopieczni Piotra Mleczko w drugiej kolejce ligi orlika (grupa 2). Poloniści w sobotnie popołudnie udali się do Woli gdzie zmierzyli się z miejscowym UKS SPS Wola. Mecz między obiema drużynami w poprzedniej rundzie był bardzo zacięty i przypominał prawdziwą bitwę. Nie inaczej było tym razem i nasi piłkarze do spotkania podeszli bardzo skupieni i nastawieni na walkę. Początek spotkania przebiegał pomyślnie dla Polonii, która grając czujnie w obronie szybko kontrowała rywala co przyniosło nam prowadzenie 3:0. Piłkarze Woli nie mieli jednak zamiaru poddawać się i zmniejszył straty, wynik do przerwy 3:2. Po przerwie kolejne szybkie akcje w obie strony, dużo walki. Bramkarze mięli pełne ręce roboty, dzięki temu mogliśmy oglądać wiele ich parad, które nagradzane były brawami. Poloniści wykorzystując stałe fragmenty gry powiększyli prowadzenie do wyniku 5:2. W tym momencie dekoncentracja i chwilowe rozluźnienie kosztuje nas utratę trzech bramek i mamy remis 5:5, dodając dużą nieskuteczność pod bramką rywala. Bardzo nerwowa końcówka meczu, w której nasi piłkarze wykrzesali z siebie zapasy sił i po raz kolejny pokazali charakter wbijając przeciwnikowi jeszcze dwie bramki w decydującym momencie. Wynik końcowy 7:5 dla Polonii! Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn. Wszyscy nasi piłkarze zasługują na pochwałę! Brawo i dziękujemy.

 

UKS SPS Wola 5:7 MOSiR Polonia Łaziska Górne

Bramki: Pajor 3, Pszczoła, Spyra, Stanoch, (sam.)

 

Polonię reprezentowali: Pajor, Mrzyczek, Stanoch, Zieliński, Ratka, Spyra, Pszczoła, Wilga, Kolbert, Łaciak, Uciechowski, Musioł. Trener: Piotr Mleczko.

 

W pierwszej kolejce ligi orlika (grupa 2) Poloniści pokonali na wyjeździe Czaplę Kryry 18:2, natomiast w grupie 4. Polonia pokonała w Łaziskach APN II GKS Tychy 13:1.

Sponsorzy i partnerzy klubu