Wyniki w III Lidze Wojewódzkiej Młodzik D1

Wyniki meczów Młodzików MOSiR Polonii Łaziska

21.04.18

Podbeskidzie II Bielsko Biała - MOSiR Polonia Łaziska 1:2

Bramki strzelili:

Pyrak Sz. 1

Dyrda M. 1

Punktacja

1. Pyrak Sz. 5

2. Porwolik P. 4

3. Dudek J. 3

4. Śliz J. 3

5. Kozieł D. 4

6. Kocima K.4

7. Burczyk K. 3

8. Rzepka O. 5

9. Hanusek K. 3

10. Leśniak M. 3

11. Tomczyk D. 3

12. Dyrda M. 4

 

27.04.18

Rekord Bielsko Biała - MOSiR Polonia Łaziska  0:2 ( 0:1 )

Bramki zdobyli:

Dyrda M. 1

Pytaj Sz. 1

Punktacja:

1. Pyrak Sz. 5

2. Porwolik P. 4

3. Dudek J. 2

4. Śliz J. 5

5. Kozieł D. 5

6. Kocima K. 4

7. Burczyk K. 4

8. Iluk B. 3

9. Hanusek K. 3

10. Leśniak M. 1

11. Kachel Sz. 3

12. Dyrda M. 4

13. Rzepka O. 4

14. Tomczyk D. 3

Plan treningów 30.04 - 6.05

Plan treningów od 30.04 - 06.05.2018 

30.04 poniedziałek trening stadion Górne 18:00-19:45

02.05 środa trening stadion Górne 18:00-19:45

03.05 czwartek trening stadion Górne godz. 10:00 - 11:45

04.05 piątek mecz ligowy z Porąbką B-B zbiórka w szatni godz. 17:00 - 19:30 stadion Górne.

05.05 sobota trening indywidualny np. żonglerka zabawa z piłką technika i ćwicz. indywidualne.

06.05 niedziela trening indywidualny np. żonglerka zabawa z piłką technika i ćwicz. indywidualne.

Porażka z Niepokornymi Orzesze.

Polonia MOSiR Łaziska - Niepokorni Orzesze 1:3

Bramkę zdobył:

Pyrak Sz.

Punktacja:

1. Pyrak Sz. 3

2. Porwolik P. 3

3. Dudek J. 3

4. Śliz J. bramkarz 3

5. Kozieł D. 3

6. Kocima K. 3

7. Burczyk K. 3

8. Szygula J. 2

9. Hanusek K. 2

10. Leśniak M. bramkarz 1

11. Kachel Sz. 2

12. Dyrda M. 3

13. Rzepka O. 3

14. Tomczyk D. 2

15. Iluk B. 3

Zwycięstwo z Pszczyną.

1 kolejka III Ligi Wojewódzkiej Młodzików D1 gr. 5 Tychy - Bielsko

Iskra Pszczyna - Polonia MOSiR Łaziska 1:2

bramki: Szymon Pyrak, Mikołaj Dyrda

Wyniki sparingów.

wtorek 3 kwietnia

LZS Gardawice –  MOSiR Polonia Łaziska 3:4

Skład:

1. Pyrak Sz.

2. Porwolik P.

3. Dudek J.

4. Pieter B. 

5. Kozieł D.

6. Kocima K.

7. Burczyk K.

8. Szygula J.

9. Hanusek K.

10. Leśniak M.

11. Kachel Sz.

12. Dyrda M.

13. Matlag K.

Plan treningowy.

Plan treningów od 03.04 - 08.04.2018 

03.04 wtorek sparing zbiórka 16:40 w Gardawicach na boisku do 18:05 WSZYSCY ZAWODNICY. Przebrani w niebieskich koszulkach.

04.04 środa trening bramkarski 17:00 w Łaziskach Średnich do 18:00

05.04 czwartek sparing z Niepokorni Orzesze Stadion Górne zbiórka 17:00 - 19:00

06.04 piątek trening indywidualny.

07.04 sobota trening stadion Górne godz. ?????? 

08.04 niedziela mecz ligowy w Pszczynie zbiórka godz. ????? parking Górne ul. Ogrodowa 50. Transport bus

Kto nie był, dodatkowy OSTATNI termin badań dla sportowców 04.04.2018 środa godzina 18:00 Hala ul. Staszica 31b. Dokumenty karta informacje o stanie zdrowia zawodnika wypisana przez rodzica i wynik badania krwi i moczu. Informacja do pielęgniarki lista D1.

Sponsorzy i partnerzy klubu