Informacje dla rocznika 2011 i młodsi.

Od poniedziałku 11 września treningi odbywają się z podziałem na 4 grupy.

Treningi rozpoczynamy punktualnie o danej godzinie, proszę przyjść odpowiednio wcześnie, aby móc się przebrać oraz rozpocząć punktualnie trening.

Rodzice odpowiadają za dzieci przed treningami. Jeżeli dziecko czeka na swój trening, proszę aby rodzic przypilnował, aby dziecko nie wchodziło na boisko lub sale, jeżeli wcześniejsza grupa nie skończyła treningu. Dzieci ćwiczą w strojach klubowych: poniedziałki czarne, środy niebieskie. Każdy obowiązkowo ubiera ochraniacze na trening (ochraniacze ubieramy pod getry piłkarskie). Na trening przynosimy wodę mineralną niegazowaną (bidony najlepiej podpisać). W porach letnich trenujemy na stadionie Polonii w Łaziskach Górnych, w porach zimowych - na hali w Łaziskach Średnich przy ul. Staszica 31b. W porze letniej jeżeli jest zła pogoda trener wyśle smsa w dniu treningu o przeniesieniu treningu na halę. Jeżeli nie dostaną Państwo smsa jest to jednoznaczne z tym, że trening odbywa się na stadionie w Łaziskach Górnych. 

Składka miesięczna wynosi 40 zł, w przypadku rodzeństwa drugie dziecko płaci 50%, a każde kolejne gratis. Opłata za strój 90 zł- dwa komplety (koszulka, spodenki, getry).

Wszystkie płatności na konto MOSIR-u. Nr. konta:  83 8436 0003 0000  0026  5895 0001. Przelew zawiera: imię i nazwisko dziecka, rocznik, nazwisko trenera oraz miesiąc, za który wpłata jest dokonywana (np. Jan Kowalski 2011, trener Artur Rak, sekcja piłki nożnej, darowizna za np. wrzesień).

 

Trener 

Artur Rak

 

 

Nowy podział na grupy

Podział grup treningowych rocznik 2011 i młodsi

 

 

 

 

Pierwszy trening.

Pierwszy trening po przerwie wakacyjnej odbędzie się 6 września o godz.17.00 na stadionie w Łaziskach Górnych. Na zajęcia przychodzą wszyscy zawodnicy z roczników 2011 i młodsi. Na pierwszym treningu nastąpi podział na grupy. Trenować będziemy w poniedziałki i środy.

Trener Artur Rak

 

Zawodnicy z rocznika 2010 przychodzą na trening do trenera Przemka we wtorek 05.09.2017 o godzinie 17.15 

 

Sponsorzy i partnerzy klubu