Nicola Kobiór i Maja Karpowicz Mistrzyniami Polski Juniorek Młodszych w Turnieju Par.

Od wczoraj na kręgielni w Tucholi rozgrywane są Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kręglarstwie Klasycznym. Już w pierwszym starcie, naszym zawodniczkom  udało się zdobyć medal i to w dodatku z tego najcenniejszego kruszcu. W turnieju par,  tytuł Mistrzyń Polski wywalczyły Nicola Kobiór i Maja Karpowicz wyprzedzając duety z Tucholanki Tuchola oraz Pilicy Tomaszów Mazowiecki. Kręglistki Polonii zdobyły w sumie 1087 punktów ( Nicola – 551 pkt., a Maja – 536 pkt. ). W tej konkurencji rywalizowało w sumie 10 par. W rywalizacji chłopców,  Igor Kolonko z Jakubem Erkierem uplasowali się na siódmej pozycji z liczbą 1042 punktów ( Igor – 525 pkt., a Jakub – 517 pkt. ). Wśród chłopców startowało włącznie 15 par.