Srebrne łaziszczanki.

W Tarnowie Podgórnym rozegrane zostały finały Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów i juniorek w kręglarstwie klasycznym. Jedną z pięciu startujących w finale drużyn, była ekipa juniorek Polonii MOSiR Łaziska, reprezentująca jednocześnie Śląską Federację Sportu. Łaziszczanki startujące w składzie Daria Fajkus, Renata Skrzypczak, Katarzyna Ciałoń oraz Małgorzata Kurcok spisały się na medal i to srebrny. Zdobyły 2139 punktów i to dało im tytuł wicemistrzyń Polski. Do najwyższego stopnia podium dla zwycięzców zabrakło im zaledwie sześciu kręgli. Indywidualnie najlepiej punktowała Małgorzata Kurcok, gromadząc na koncie 556 „oczek” Katarzyna Ciałoń zdobyła ich 549, Renata Skrzypczak – 521, a Daria Fajkus – 513.