Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska  1 : 3  ( 1 : 1 )

Gwarek:  Kojdecki - Wojtoń, Ferensztain( 81 Saliński), Tomecki, Hermmann, Zdrzałek Jakub( 82 Lewandowski), Wilk, Oleksy( 64 Zaborowski), Boczar, Niewiedział( 89 Książek), Kasprzyk

rezerwowi: Rotuski, Zdrzałek Mateusz, Książek, Lewandowski, Saliński, Wandzik, Zaborowski

Polonia: Franke - Łęszczak( 83 Dubaniewicz), Mazur, Skorupa, Strzoda, Badura( 73 Gersok), Mazurek, Gielza, Sadłocha( 77 Drabik), Wójcik, Korcz( 61 Smyla)

rezerwowi: Szindler, Drabik, Gersok, Dubaniewicz, Smyla, otrzonsek, Just

Będziemy podawać najważniejsze sytuacje z meczu. Aby Odświeżyć , wcisnąć F5 !!!

10 minuta: Długie podanie do Jakuba Zdrzałka, napastnik Gwarka nie sięgnął piłki, dobrym refleksem w bramce wykazał się Franke, który pewnie złapał piłkę i wznowił grę.

16 minuta: Świetna akcja łaziszczan, Łęszczak zagrywa prostopadłą piłkę między dwóch obrońców Gwarka, do Gielzy, napastnik Polonii z bliskiej odległości strzela na bramkę gospodarzy, ale Kojdecki broni uderzenie zawodnika z Łazisk.

23 minuta: 1:0 dla łaziszczan, przerzut piłki przez Badurę do  Mazurka, zagranie przez Mazurka w pole karne ornontowiczan, do futbolówki dopadł Gielza i pokonuje Kojdeckego.

28 minuta: Strzał Wilka z dystansu, Franke wybija piłkę poza linię końcową boiska.

36 minuta: W bardzo kontrowersyjnej sytuacji sędzia po faulu Mazura dyktuje rzut karny dla Gwarka,  Kasprzyk wyrównuje stan meczu po strzale z jedenastu metrów.

41 minuta: Po strzale Kasprzyka z rzutu wolnego, piłka trafia w poprzeczkę bramki Frankego.

45 minuta: Koniec pierwszej połowy, po dość wyrównanej pierwszej części gry, w Ornontowicach jest remis 1:1

60 minuta: Po zagraniu z prawego skrzydła przez Mazurka do Badury, pomocnik Polonii trafia do pustej bramki

70 minuta: Okazja Boczara z dystansu, piłka mija  łaziską bramkę

80 minuta; Żółta kartka dla Tomeckiego, w łaziskiej drużynie w pierwszej połowie żółtą kartką ukarany został Wójcik

84 minuta: Po akcji Dubaniewicza piłka trafia do  Gielzy,uderzenie, Kojdecki odbija piłkę ta trafia jeszcze pod nogi Smyli, który podwyższa prowadzenie łaziszczan !!!

Żółtą kartką ukarany Dubaniewicz

90 minuta: Po emocjonującym meczu i bardzo dobrej grze Polonii w drugiej połowie, łaziszczanie wywożą 3 punkty z Ornontowic po zwycięstwie 3:1 nad Gwarkiem Ornontowice