Polonia w Finale Wojewódzkiego Pucharu Polski !!!

We wtorkowe popołudnie  zespół Polonii Łaziska przed własną publicznością zmierzył się z GKS-em Radziechowy-Wieprz w półfinałowym starciu Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Cały mecz  był wyrównany   i do końca trzymał w niepewności zgromadzonych na PolArenie sympatyków obu drużyn dostarczając im mnóstwo emocji. Ostatecznie awans do finału wojewódzkiego tych rozgrywek  wywalczyli piłkarze Krystiana Odrobińskiego, którzy prezentując na murawie  zwłaszcza w drugiej połowie poukładaną grę zasłużenie zwyciężyli 1:0, a gola na miarę finału zdobył najlepszy strzelec łaziskiego teamu w tym sezonie - Mateusz Mazurek, który po przejęciu piłki przez Kaszoka w środku boiska , w 71 minucie wykonał sprint  ogrywając po drodze defensorów przyjezdnych i podcinką pod poprzeczkę trafiając do siatki rywali.

Po ostatnim gwizdku sędziego szał radości nastąpił wśród łaziskich piłkarzy oraz ich kibiców, którzy gromkimi brawami podziękowali za bardzo dobrą postawę drużyny na boisku. W historii, Polonia po raz szósty zagra w finale Pucharu Polski  na szczeblu wojewódzkim. Mecz finałowy odbędzie się 13 czerwca, a z kim to jeszcze pozostaje zagadką.