Polonia Łaziska - Podbeskidzie II Bielsko Biała  2 :  4  (  1: 2  )

Polonia Łaziska: Franke - Gersok, Mazur, Otrzonsek, Dubaniewicz, Wójcik, Łęszczak, Badura, Smyla( 83 Just), Mazurek, Gielza

rezerwowi: Szindler, Drabik, Just, Strzoda, Skorupa, Sadłocha, Prochownik

Podbeskidzie II : Felsch - Widełka, Menzel( 62 Cienciała), Wawszczyk, Szymański, Walkiewicz, Jakubik, Gutowski( 83 Jonkisz ), Oczko, Chmielewski, Wajdzik

rezerwowi: Lis, Brzosko, Kareta, Handzlik, Jaworski, Jonkisz, Cienciała

Aby odświeżyć relację, wcisnąć F5 !!!

1' Mecz się właśnie rozpoczął

2' Z ponad 20 metrów strzałem pod poprzeczkę bramki Frankego, gola dla gości zdobywa  Walkiewicz.

6' Badura dośrodkowuje z rzutu wolnego, jeden z defensorów bielszczan, wybił piłkę na róg.

8'Po rozegraniu rzutu rożnego przez drużynę Polonii, goście przejęli piłkę na swoją stronę.

10' Zagranie przez Damiana Oczko do Wajdzika, ten nie sięga piłki i od bramki grę wznawiają gospodarze.

14' Zagranie długiej piłki przez Wójcika w okolice szesnastki rywali, nikt z łaziszczan nie znajdował się w polu karnym i Felsch  wznowił grę od bramki.

20' Goście wyraźnie dominują na boisku, w zespole Polonii panuje duży chaos.

21' Sam na Sam Gielzy z Felschem, napastnik Polonii  strzela minimalnie niecelnie nad bramką golkipera Podbeskidzia.

25' Okazja Chmielewskiego z dystansu, futbolówka po jego strzale przeleciała nad bramką łaziszczan.

27' Trójkowa akcja łaziszczan, Smyla podaje do Badury, Badura z lewego skrzydła zagrywa w pole karne bielszczan, gdzie znalazł się Mazurek. Ostatecznie pomocnik Polonii z bliskiej odległości oddał strzał obok lewego słupka bramki Felscha.

30' Zamieszanie w polu karnym łaziszczan, bielszczanie zdobywają drugiego gola, a konkretnie Jakubik, wcześniej jeszcze piłka po strzale jednego z zawodników Podbeskidzia trafiła w słupek bramki łaziszczan. 0:2.

32' Dubaniewicz ukarany żółtą kartką.

38' Indywidualna akcja Jakubika, strzał z 20 metrów, futbolówka przeszła nad bramką Frankego.

43' Wrzutka do Chmielewskiego, który strzałem głową posłał piłkę obok bramki Frankego.

45' Centra Badury do Mazurka, i pomocnik Polonii z bliskiej odległości strzałem głową zdobywa gola kontaktowego !!!

45' Koniec pierwszej połowy. Polonia przegrywa z rezerwami Podbeskidzia Bielsko Biała 1:2.

46' Drugą połowę rozpoczęli goście z Bielska Białej.

50'Zagranie piłki ręką przez bielszczan i rzut wolny dla łaziszczan.

50' Mazurek dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne bielszczan, piłka po strzale Mazura trafia tylko w boczną siatkę bramki Felscha.

53' Akcja Smyli zakończona strzałem z ok. 25 metrów, futbolówka minimalnie minęła słupek bramki bielszczan.

58' Akcja Oczki, strzał. Franke łapie piłkę i od bramki wznawia grę.

59' Świetna akcja łaziszczan, Smyla prostopadle zagrał do Badury, a Badura do Mazurka. Mazurek z bliskiej odległości strzela, a Felsch wybił piłkę na róg.

60' 2:2 !!!!, po rzucie rożnym wykonywanym  przez Badurę do piłki sięga Wójcik i zdobywa drugiego gola dla Polonii.

64' Próba Oczki zza pola karnego, do wysoko lecącej piłki wychodzi Franke i pewnie łapie ją do rąk.

73' Okazja bielszczan z dystansu, piłka nie znalazła drogi do bramki.

77' Mazur daje się ograć  Wajdzikowi  i zawodnik bielszczan zdobywa trzecią bramkę dla swojej drużyny. 2:3.

85' Żółta kartka dla Wójcika.

86' Żółta kartka dla Wawszczyka.

88' Akcja Szymańskiego, zakończona niecelnym strzałem na bramkę gospodarzy.

90' Strata piłki przez Mazurka, dopada do niej Jakubik, mija bramkarza i zdobywa czwartego gola dla bielszczan. 2:4