Porażka z Unią Rędziny.

Drużyna Polonii Łaziska Górne w rozegranym dziś przed południem swoim drugim spotkaniu ligowym rundy wiosennej Zina IV Ligi gr. śląskiej I,  przegrała na boisku w Kamyku z Unią Rędziny aż 0:4. Podopieczni trenera Piotra Mrozka mogli otworzyć wynik spotkania w 19 minucie , ale bramkarz z Rędzin obronił strzał Daniela Fabisiaka z rzutu karnego. W 34 minucie zespół Unii zdobył pierwszą bramkę, a pozostałe trzy gole, rywale strzelili po przerwie kolejno w 77, 81 i 87 minucie gry. Dla Piotra Mrozka mecz z Unią Rędziny był 150-tym spotkaniem w roli trenera Polonii. Bilans tych meczów to aktualnie 80 zwycięstw, 36 remisów, 34 porażki oraz 260 bramek zdobytych i 156 straconych.