Aktualności

Przed meczem ze Śląskiem Świętochłowice.

Piłkarze Polonii Łaziska Górne w zbliżającej się 18 serii spotkań Zina IV Ligi gr. śląskiej I  rozegrają drugi mecz rundy wiosennej w roli Gospodarza, a ich rywalem na Pol-Arenie będzie Śląsk Świętochłowice.

Zespół ze Świętochłowic w pierwszych dwóch rozegranych spotkaniach drugiej części sezonu 2021/2022,  zdobył komplet sześciu punktów po zwycięstwach nad Unią Rędziny 2:0 na inaugurację „Piłkarskiej Wiosny” oraz Przemszą Siewierz 2:0 w poprzedniej kolejce. Piłkarze ze „Skałki” zajmują aktualnie dwunaste miejsce w tabeli, a ich dorobek po siedemnastu rozegranych meczach to 19 zdobytych punktów, 6 zwycięstw, 1 remis, 10 porażek i stosunek bramek 21:32.

Polonia Łaziska Górne w rundzie wiosennej pozostaje na razie bez zdobyczy punktowej. Nasza drużyna zajmuje w tabeli 14-tą pozycję, a jej bilans to: 13 zdobytych punktów, 4 zwycięstwa, 1 remis, 12 porażek i stosunek bramek 23:38 po siedemnastu rozegranych spotkaniach w obecnym sezonie. Łaziszczanie w zeszłą sobotę, ponieśli na wyjeździe porażkę 0:4 z Unią Rędziny.

 

W historii obydwu klubów, Polonia spotkała się na ligowym boisku ze Śląskiem Świętochłowice dziewięć razy, notując  2 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek.

W rundzie jesiennej na stadionie w Lipinach, Polonia przegrała ze Śląskiem 0:2.

 

Mecz 18 kolejki Zina IV Ligi gr. śląskiej I: Polonia Łaziska Górne – Śląsk Świętochłowice rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, 26 marca o godz. 13:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych przy ul. Sportowej 3. Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy na naszą Pol-Arenę i prosimy o głośny, pomocny doping dla naszych piłkarzy !!!

Wstęp Wolny !!!