W opinii trenera.

Komentarz trenera Krystiana Odrobińskiego po meczach z drugą drużyną bielskiego Podbeskidzia oraz Orłem Mokre w derbach powiatu.

Podsumowując dwa ostatnie mecze można wypowiedzieć się o zespole w samych superlatywach. Środowy mecz w Bielsku był całkiem innym meczem niż sobotni w Mokrym. Tam natknęliśmy się na bardzo dobrze zorganizowaną młodzież wzmocnioną dwoma zawodnikami z pierwszej drużyny, którzy notabene strzelili nam po jednej bramce. Chwała drużynie za to, że wydźwignęliśmy się z 2:0 i do przerwy remisowaliśmy 2:2. Po przerwie zobaczyliśmy już poukładany mój zespół, któremu zespół Podbeskidzia nie zagroził już 100% sytuacjami a my mięliśmy ich trzy, z których jedną wykorzystaliśmy i wywieźliśmy z boiska vice lidera tak cenne dla nas 3 punkty. Natomiast sobotni mecz ze spadkowiczem z Mokrego przebiegał całkowicie pod nasze dyktando i pytaniem było tylko w jakich rozmiarach wygramy ten pojedynek. Chwała chłopakom za to, że w sześciu ostatnich meczach wznieśliśmy się na wyżyny swoich umiejętności i utrzymaliśmy się w IV lidze na kolejkę przed zakończeniem sezonu, co było naszym głównym celem. Pozostał nam do rozegrania jeszcze jeden mecz przed własną publicznością, który będziemy chcieli potraktować poważnie i zwycięstwem zakończyć, moim zdaniem, bardzo udaną rundę w naszym wykonaniu.