Piłka nożna

Remis z Gwarkiem Tarnowskie Góry i wygrana z Piotrówką.

Piłkarze Polonii Łaziska rozegrali dzisiaj przedostatni sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Stadionie Śląskim w Chorzowie podopieczni trenera Krystiana Odrobińskiego wygrali 1:0 z zespołem grającym w opolskiej czwartej lidze, LKS-em Piotrówka. Bramkę dającą zwycięstwo łaziszczanom zdobył w 25 minucie Badura po zagraniu od Łęszczaka. W składzie Polonii zabrakło  dzisiaj Mazurka, Strzody, Smyli, Gielzy oraz Otrzonska.

Sparing, Stadion Śląski w Chorzowie

25.02.17, godz. 10:30

Polonia Łaziska - LKS Piotrówka 1:0 ( 1:0 )

Skład Polonii: Franke, Gersok, Wójcik, Skorupa, testowany, testowany, Kruk, testowany, Badura, Łęszczak, -testowany

grali także: Just, testowany, Wolny.

W ubiegłą sobotę również na sztucznej nawierzchni boiska Stadionu Śląskiego w Chorzowie, Polonia zremisowała w meczu kontrolnym  z liderem pierwszej grupy śląskiej czwartej ligi, Gwarkiem Tarnowskie Góry 3:3 po bramkach Gielzy w 14 minucie oraz testowanych zawodników w 58 oraz 66 minucie meczu.

18.02.17, godz. 11:00

Polonia Łaziska - Gwarek Tarnowskie Góry  3:3 ( 1:1 )

Za tydzień w sobotę o godz. 14:00 na sztucznej murawie Stadionu Śląskiego w Chorzowie, drużyna z Łazisk rozegra ostatni sparing z trzecioligową Skrą Częstochowa.