Piłka nożna Klasa A 2019/20
Print
1 kolejka 10-08-2019 17:00 Leśnik Kobiór 1 : 1 Polonia II Łaziska
  10-08-2019 17:00 TS Stal Chełm Śląski 2 : 0 LKS Brzeźce
  10-08-2019 17:00 ZET Tychy 11 : 0 MKS Iskra II Pszczyna
  10-08-2019 17:00 LKS Woszczyce 1 : 6 GTS Bojszowy
  11-08-2019 11:00 Siódemka Tychy 2 : 0 GKS Krupiński Suszec
  11-08-2019 17:00 LKS Znicz Jankowice 0 : 3 JUWe Tychy - Jaroszowice
  11-08-2019 17:00 LKS Studzionka 1 : 0 LKS Frydek
  15-08-2019 12:00 Polonia Międzyrzecze 0 : 1 UKS Czapla Kryry

2 kolejka 17-08-2019 17:00 GKS Krupiński Suszec 1 : 1 TS Stal Chełm Śląski
  18-08-2019 14:00 UKS Czapla Kryry 1 : 4 ZET Tychy
  18-08-2019 17:00 Polonia II Łaziska 4 : 0 LKS Znicz Jankowice
  18-08-2019 17:00 GTS Bojszowy 7 : 0 MKS Iskra II Pszczyna
  18-08-2019 17:00 LKS Woszczyce 3 : 1 Leśnik Kobiór
  18-08-2019 17:00 LKS Frydek 4 : 2 Siódemka Tychy
  18-08-2019 17:00 JUWe Tychy - Jaroszowice 4 : 1 LKS Studzionka

3 kolejka 24-08-2019 17:00 TS Stal Chełm Śląski 2 : 0 LKS Frydek
  24-08-2019 17:00 Polonia Międzyrzecze 2 : 3 GKS Krupiński Suszec
  24-08-2019 17:00 Siódemka Tychy 1 : 3 JUWe Tychy - Jaroszowice
  24-08-2019 17:00 Leśnik Kobiór 1 : 0 GTS Bojszowy
  24-08-2019 17:00 ZET Tychy 3 : 1 LKS Brzeźce
  24-08-2019 17:00 LKS Znicz Jankowice 1 : 2 LKS Woszczyce
  25-08-2019 11:00 MKS Iskra II Pszczyna 1 : 3 UKS Czapla Kryry
  25-08-2019 17:00 LKS Studzionka 7 : 2 Polonia II Łaziska

4 kolejka 31-08-2019 17:00 LKS Woszczyce 0 : 1 LKS Studzionka
  31-08-2019 17:00 Leśnik Kobiór 1 : 1 LKS Znicz Jankowice
  31-08-2019 17:00 LKS Brzeźce 3 : 2 MKS Iskra II Pszczyna
  31-08-2019 17:00 GKS Krupiński Suszec 0 : 5 ZET Tychy
  01-09-2019 15:00 GTS Bojszowy 2 : 0 UKS Czapla Kryry
  01-09-2019 17:00 JUWe Tychy - Jaroszowice 2 : 3 TS Stal Chełm Śląski
  01-09-2019 17:00 Polonia II Łaziska 4 : 2 Siódemka Tychy
  01-09-2019 17:00 LKS Frydek 4 : 3 Polonia Międzyrzecze

2 kolejka 04-09-2019 17:00 LKS Brzeźce 3 : 2 Polonia Międzyrzecze

5 kolejka 07-09-2019 17:00 Polonia Międzyrzecze 1 : 1 JUWe Tychy - Jaroszowice
  07-09-2019 17:00 ZET Tychy 7 : 2 LKS Frydek
  07-09-2019 17:00 Siódemka Tychy 1 : 2 LKS Woszczyce
  07-09-2019 17:00 UKS Czapla Kryry 1 : 1 LKS Brzeźce
  07-09-2019 17:00 TS Stal Chełm Śląski 3 : 1 Polonia II Łaziska
  08-09-2019 17:00 LKS Studzionka 2 : 1 Leśnik Kobiór
  08-09-2019 17:00 LKS Znicz Jankowice 1 : 2 GTS Bojszowy
  08-09-2019 17:00 MKS Iskra II Pszczyna 0 : 5 GKS Krupiński Suszec

6 kolejka 14-09-2019 16:30 Leśnik Kobiór 0 : 1 Siódemka Tychy
  14-09-2019 16:30 LKS Znicz Jankowice 4 : 2 LKS Studzionka
  14-09-2019 16:30 GKS Krupiński Suszec 2 : 1 UKS Czapla Kryry
  14-09-2019 16:30 LKS Woszczyce 4 : 2 TS Stal Chełm Śląski
  14-09-2019 16:30 LKS Frydek 5 : 0 MKS Iskra II Pszczyna
  15-09-2019 15:00 GTS Bojszowy 6 : 1 LKS Brzeźce
  15-09-2019 16:30 JUWe Tychy - Jaroszowice 1 : 0 ZET Tychy
  15-09-2019 16:30 Polonia II Łaziska 4 : 0 Polonia Międzyrzecze

7 kolejka 21-09-2019 16:00 ZET Tychy 4 : 0 Polonia II Łaziska
  21-09-2019 16:00 UKS Czapla Kryry 4 : 1 LKS Frydek
  21-09-2019 16:00 TS Stal Chełm Śląski 3 : 0 Leśnik Kobiór
  21-09-2019 16:00 LKS Brzeźce 1 : 2 GKS Krupiński Suszec
  22-09-2019 11:00 MKS Iskra II Pszczyna 0 : 4 JUWe Tychy - Jaroszowice
  22-09-2019 16:00 LKS Studzionka 1 : 3 GTS Bojszowy
  22-09-2019 16:00 Polonia Międzyrzecze 2 : 1 LKS Woszczyce
  22-09-2019 17:00 Siódemka Tychy 0 : 3 LKS Znicz Jankowice

8 kolejka 28-09-2019 16:00 LKS Znicz Jankowice 2 : 4 TS Stal Chełm Śląski
  28-09-2019 16:00 GTS Bojszowy 2 : 0 GKS Krupiński Suszec
  28-09-2019 16:00 LKS Woszczyce 4 : 2 ZET Tychy
  28-09-2019 16:00 Leśnik Kobiór 4 : 4 Polonia Międzyrzecze
  29-09-2019 15:00 Polonia II Łaziska 8 : 1 MKS Iskra II Pszczyna
  29-09-2019 16:00 LKS Studzionka 3 : 1 Siódemka Tychy
  29-09-2019 16:00 LKS Frydek 1 : 3 LKS Brzeźce
  29-09-2019 16:00 JUWe Tychy - Jaroszowice 2 : 1 UKS Czapla Kryry

9 kolejka 05-10-2019 15:30 ZET Tychy 4 : 1 Leśnik Kobiór
  05-10-2019 15:30 UKS Czapla Kryry 4 : 5 Polonia II Łaziska
  05-10-2019 15:30 TS Stal Chełm Śląski 0 : 0 LKS Studzionka
  05-10-2019 15:30 LKS Brzeźce 0 : 3 JUWe Tychy - Jaroszowice
  05-10-2019 15:30 Polonia Międzyrzecze 2 : 3 LKS Znicz Jankowice
  05-10-2019 15:30 GKS Krupiński Suszec 1 : 1 LKS Frydek
  06-10-2019 11:00 MKS Iskra II Pszczyna 0 : 15 LKS Woszczyce
  06-10-2019 15:30 Siódemka Tychy 3 : 5 GTS Bojszowy

10 kolejka 12-10-2019 15:30 LKS Znicz Jankowice 1 : 4 ZET Tychy
  12-10-2019 15:30 LKS Woszczyce 3 : 1 UKS Czapla Kryry
  12-10-2019 15:30 Leśnik Kobiór 4 : 1 MKS Iskra II Pszczyna
  13-10-2019 15:00 GTS Bojszowy 8 : 1 LKS Frydek
  13-10-2019 15:30 LKS Studzionka 1 : 2 Polonia Międzyrzecze
  13-10-2019 15:30 Siódemka Tychy 2 : 2 TS Stal Chełm Śląski
  13-10-2019 15:30 JUWe Tychy - Jaroszowice 1 : 2 GKS Krupiński Suszec
  13-10-2019 15:30 Polonia II Łaziska 0 : 1 LKS Brzeźce

11 kolejka 19-10-2019 15:00 ZET Tychy 2 : 1 LKS Studzionka
  19-10-2019 15:00 UKS Czapla Kryry 0 : 4 Leśnik Kobiór
  19-10-2019 15:00 TS Stal Chełm Śląski 0 : 3 GTS Bojszowy
  19-10-2019 15:00 Polonia Międzyrzecze 1 : 2 Siódemka Tychy
  19-10-2019 15:30 MKS Iskra II Pszczyna 0 : 4 LKS Znicz Jankowice
  20-10-2019 15:00 LKS Frydek 1 : 3 JUWe Tychy - Jaroszowice
  20-10-2019 15:00 LKS Brzeźce 1 : 1 LKS Woszczyce
  20-10-2019 15:00 GKS Krupiński Suszec 2 : 1 Polonia II Łaziska

12 kolejka 26-10-2019 15:00 LKS Znicz Jankowice 2 : 1 UKS Czapla Kryry
  26-10-2019 15:00 TS Stal Chełm Śląski 1 : 2 Polonia Międzyrzecze
  26-10-2019 15:00 Siódemka Tychy 0 : 3 ZET Tychy
  26-10-2019 15:00 LKS Woszczyce 4 : 2 GKS Krupiński Suszec
  26-10-2019 15:00 Leśnik Kobiór 1 : 0 LKS Brzeźce
  27-10-2019 14:00 LKS Studzionka 6 : 1 MKS Iskra II Pszczyna
  27-10-2019 14:00 GTS Bojszowy 2 : 1 JUWe Tychy - Jaroszowice
  27-10-2019 14:00 Polonia II Łaziska 1 : 1 LKS Frydek

13 kolejka 02-11-2019 14:00 UKS Czapla Kryry 0 : 2 LKS Studzionka
  02-11-2019 14:00 LKS Brzeźce 4 : 1 LKS Znicz Jankowice
  02-11-2019 14:00 Polonia Międzyrzecze 0 : 1 GTS Bojszowy
  02-11-2019 14:00 GKS Krupiński Suszec 3 : 2 Leśnik Kobiór
  02-11-2019 14:00 ZET Tychy 2 : 0 TS Stal Chełm Śląski
  03-11-2019 11:00 MKS Iskra II Pszczyna 0 : 7 Siódemka Tychy
  03-11-2019 14:00 LKS Frydek 5 : 0 LKS Woszczyce
  03-11-2019 14:00 JUWe Tychy - Jaroszowice 2 : 1 Polonia II Łaziska

14 kolejka 09-11-2019 13:30 LKS Znicz Jankowice 4 : 2 GKS Krupiński Suszec
  09-11-2019 13:30 TS Stal Chełm Śląski 3 : 0 MKS Iskra II Pszczyna
  09-11-2019 13:30 LKS Woszczyce 1 : 5 JUWe Tychy - Jaroszowice
  09-11-2019 13:30 Polonia Międzyrzecze 1 : 5 ZET Tychy
  09-11-2019 13:30 Leśnik Kobiór 2 : 3 LKS Frydek
  10-11-2019 13:30 LKS Studzionka 1 : 1 LKS Brzeźce
  10-11-2019 13:30 GTS Bojszowy 7 : 0 Polonia II Łaziska
  10-11-2019 14:00 Siódemka Tychy 3 : 1 UKS Czapla Kryry

15 kolejka 16-11-2019 13:30 LKS Brzeźce 2 : 0 Siódemka Tychy
  16-11-2019 13:30 GKS Krupiński Suszec 3 : 0 LKS Studzionka
  16-11-2019 13:30 ZET Tychy 0 : 1 GTS Bojszowy
  16-11-2019 13:30 UKS Czapla Kryry 0 : 1 TS Stal Chełm Śląski
  16-11-2019 14:00 JUWe Tychy - Jaroszowice 4 : 2 Leśnik Kobiór
  17-11-2019 11:00 MKS Iskra II Pszczyna 0 : 3 Polonia Międzyrzecze
  17-11-2019 13:30 Polonia II Łaziska 0 : 1 LKS Woszczyce
  23-11-2019 13:00 LKS Znicz Jankowice 1 : 5 LKS Frydek