Piłka nożna Klasa B 2017/18
Print
1 kolejka 12-08-2017 17:00 LKS Mizerów - : - Polonia II Łaziska
  12-08-2017 17:00 LKS Brzeźce 1 : 6 LKS Woszczyce
  13-08-2017 11:00 ZET II Tychy 4 : 1 Josieniec Radostowice
  13-08-2017 11:00 Pniówek II Pawłowice 1 : 6 LKS Wisła Mała
  13-08-2017 17:00 Sokół II Wola 0 : 3 Unia Bieruń Stary
  13-08-2017 17:00 UKS Warszowice 4 : 3 LKS II Goczałkowice Zdrój
  13-08-2017 17:00 Krupiński II Suszec 1 : 3 MKS II Lędziny

7 kolejka 15-08-2017 11:00 Pniówek II Pawłowice 4 : 2 Leśnik Kobiór

2 kolejka 19-08-2017 17:00 LKS Woszczyce 10 : 0 Pniówek II Pawłowice
  19-08-2017 17:00 Leśnik Kobiór - : - LKS Mizerów
  19-08-2017 17:00 Josieniec Radostowice 0 : 0 Sokół II Wola
  20-08-2017 17:00 Polonia II Łaziska 3 : 3 ZET II Tychy
  20-08-2017 17:00 MKS II Lędziny 2 : 3 LKS Brzeźce
  20-08-2017 17:00 LKS Gardawice 0 : 1 LKS II Goczałkowice Zdrój
  20-08-2017 17:00 Unia Bieruń Stary 5 : 0 Krupiński II Suszec
  20-08-2017 17:00 LKS Wisła Mała 1 : 3 UKS Warszowice

3 kolejka 26-08-2017 17:00 LKS Mizerów - : - LKS Gardawice
  26-08-2017 17:00 LKS Brzeźce 3 : 3 Unia Bieruń Stary
  27-08-2017 11:00 Sokół II Wola 0 : 6 Polonia II Łaziska
  27-08-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 4 : 2 LKS Wisła Mała
  27-08-2017 11:00 ZET II Tychy 1 : 0 Leśnik Kobiór
  27-08-2017 11:00 Pniówek II Pawłowice 1 : 3 MKS II Lędziny
  27-08-2017 17:00 UKS Warszowice 0 : 1 LKS Woszczyce
  27-08-2017 17:00 Krupiński II Suszec 3 : 1 Josieniec Radostowice

1 kolejka 30-08-2017 17:00 Leśnik Kobiór 2 : 1 LKS Gardawice

4 kolejka 02-09-2017 17:00 Leśnik Kobiór 5 : 0 Sokół II Wola
  02-09-2017 17:00 Unia Bieruń Stary 1 : 0 Pniówek II Pawłowice
  02-09-2017 17:00 LKS Mizerów - : - ZET II Tychy
  02-09-2017 17:00 Josieniec Radostowice 0 : 2 LKS Brzeźce
  02-09-2017 17:00 LKS Woszczyce 2 : 1 LKS II Goczałkowice Zdrój
  03-09-2017 17:00 MKS II Lędziny 3 : 2 UKS Warszowice
  03-09-2017 17:00 LKS Gardawice 1 : 6 LKS Wisła Mała
  03-09-2017 17:00 Polonia II Łaziska 5 : 1 Krupiński II Suszec

5 kolejka 09-09-2017 16:30 LKS Brzeźce 4 : 1 Polonia II Łaziska
  10-09-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 1 : 7 MKS II Lędziny
  10-09-2017 11:00 Pniówek II Pawłowice 3 : 0 Josieniec Radostowice
  10-09-2017 16:30 Krupiński II Suszec 2 : 1 Leśnik Kobiór
  10-09-2017 16:30 LKS Wisła Mała 4 : 5 LKS Woszczyce
  10-09-2017 16:30 ZET II Tychy 3 : 4 LKS Gardawice
  10-09-2017 16:30 Sokół II Wola - : - LKS Mizerów
  10-09-2017 16:30 UKS Warszowice 0 : 6 Unia Bieruń Stary

6 kolejka 16-09-2017 16:30 Josieniec Radostowice 1 : 3 UKS Warszowice
  16-09-2017 16:30 Leśnik Kobiór 2 : 3 LKS Brzeźce
  16-09-2017 16:30 LKS Mizerów - : - Krupiński II Suszec
  17-09-2017 16:30 Unia Bieruń Stary 3 : 2 LKS II Goczałkowice Zdrój
  17-09-2017 16:30 LKS Gardawice 0 : 0 LKS Woszczyce
  17-09-2017 16:30 MKS II Lędziny 3 : 3 LKS Wisła Mała

7 kolejka 23-09-2017 16:00 LKS Brzeźce - : - LKS Mizerów

8 kolejka 30-09-2017 16:00 LKS Gardawice 1 : 3 MKS II Lędziny
  30-09-2017 16:00 Leśnik Kobiór 5 : 0 UKS Warszowice
  30-09-2017 16:00 LKS Mizerów - : - Pniówek II Pawłowice
  30-09-2017 16:00 Josieniec Radostowice 1 : 5 LKS Wisła Mała
  01-10-2017 16:00 Unia Bieruń Stary 0 : 3 LKS Woszczyce
  01-10-2017 16:00 ZET II Tychy 2 : 3 LKS Brzeźce
  01-10-2017 16:00 Polonia II Łaziska 3 : 1 LKS II Goczałkowice Zdrój
  01-10-2017 16:00 Sokół II Wola 2 : 4 Krupiński II Suszec

7 kolejka 04-10-2017 17:30 ZET II Tychy 1 : 0 Krupiński II Suszec

9 kolejka 07-10-2017 15:30 LKS Brzeźce - : - Sokół II Wola
  07-10-2017 15:30 LKS Wisła Mała 0 : 4 Polonia II Łaziska
  07-10-2017 15:30 LKS Woszczyce 6 : 0 Josieniec Radostowice
  08-10-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 3 : 3 Leśnik Kobiór
  08-10-2017 11:00 Pniówek II Pawłowice 2 : 0 ZET II Tychy
  08-10-2017 15:30 Krupiński II Suszec 0 : 5 LKS Gardawice
  08-10-2017 15:30 UKS Warszowice - : - LKS Mizerów
  08-10-2017 15:30 MKS II Lędziny 1 : 1 Unia Bieruń Stary

6 kolejka 10-10-2017 19:00 Pniówek II Pawłowice 0 : 6 Polonia II Łaziska

7 kolejka 11-10-2017 16:00 LKS Wisła Mała 0 : 2 Unia Bieruń Stary
  11-10-2017 16:00 LKS Woszczyce 0 : 2 MKS II Lędziny

6 kolejka 11-10-2017 17:00 ZET II Tychy 4 : 1 Sokół II Wola

10 kolejka 14-10-2017 15:30 LKS Mizerów - : - LKS II Goczałkowice Zdrój
  14-10-2017 15:30 Josieniec Radostowice 3 : 5 MKS II Lędziny
  15-10-2017 11:00 Sokół II Wola 4 : 3 Pniówek II Pawłowice
  15-10-2017 15:30 LKS Gardawice 3 : 0 Unia Bieruń Stary
  15-10-2017 15:30 ZET II Tychy 4 : 5 UKS Warszowice
  15-10-2017 15:30 Polonia II Łaziska 1 : 0 LKS Woszczyce
  15-10-2017 15:30 Leśnik Kobiór 5 : 0 LKS Wisła Mała
  15-10-2017 15:30 Krupiński II Suszec 6 : 3 LKS Brzeźce

7 kolejka 18-10-2017 15:30 UKS Warszowice 0 : 6 Polonia II Łaziska
  18-10-2017 16:00 Sokół II Wola 3 : 1 LKS Gardawice
  18-10-2017 16:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 6 : 0 Josieniec Radostowice

11 kolejka 21-10-2017 15:00 LKS Brzeźce 3 : 1 LKS Gardawice
  21-10-2017 15:00 LKS Woszczyce 3 : 1 Leśnik Kobiór
  22-10-2017 11:00 Pniówek II Pawłowice 3 : 1 Krupiński II Suszec
  22-10-2017 11:00 UKS Warszowice 5 : 0 Sokół II Wola
  22-10-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 6 : 1 ZET II Tychy
  22-10-2017 15:00 LKS Wisła Mała - : - LKS Mizerów
  22-10-2017 15:00 MKS II Lędziny 4 : 1 Polonia II Łaziska
  22-10-2017 15:00 Unia Bieruń Stary 4 : 0 Josieniec Radostowice

12 kolejka 28-10-2017 15:00 Leśnik Kobiór 1 : 0 MKS II Lędziny
  28-10-2017 15:00 LKS Mizerów - : - LKS Woszczyce
  28-10-2017 15:00 LKS Brzeźce 5 : 0 Pniówek II Pawłowice
  29-10-2017 11:00 ZET II Tychy - : - LKS Wisła Mała
  29-10-2017 14:00 LKS Gardawice 4 : 0 Josieniec Radostowice
  29-10-2017 14:00 Polonia II Łaziska - : - Unia Bieruń Stary
  29-10-2017 14:00 Sokół II Wola 0 : 7 LKS II Goczałkowice Zdrój
  29-10-2017 14:00 Krupiński II Suszec 2 : 1 UKS Warszowice

13 kolejka 04-11-2017 14:00 LKS Woszczyce 4 : 1 ZET II Tychy
  04-11-2017 14:00 Josieniec Radostowice 0 : 12 Polonia II Łaziska
  04-11-2017 14:00 LKS Wisła Mała 3 : 0 Sokół II Wola
  05-11-2017 11:00 Pniówek II Pawłowice 1 : 2 LKS Gardawice
  05-11-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 7 : 2 Krupiński II Suszec
  05-11-2017 14:00 MKS II Lędziny - : - LKS Mizerów
  05-11-2017 14:00 UKS Warszowice 1 : 5 LKS Brzeźce
  05-11-2017 14:00 Unia Bieruń Stary 1 : 1 Leśnik Kobiór

14 kolejka 11-11-2017 13:30 Leśnik Kobiór - : - Josieniec Radostowice
  11-11-2017 13:30 LKS Mizerów - : - Unia Bieruń Stary
  11-11-2017 13:30 LKS Brzeźce 2 : 1 LKS II Goczałkowice Zdrój
  12-11-2017 11:00 Sokół II Wola 2 : 4 LKS Woszczyce
  12-11-2017 11:00 Pniówek II Pawłowice 1 : 1 UKS Warszowice
  12-11-2017 13:30 LKS Gardawice 1 : 2 Polonia II Łaziska
  12-11-2017 13:30 Krupiński II Suszec 1 : 1 LKS Wisła Mała
  12-11-2017 13:30 ZET II Tychy 1 : 5 MKS II Lędziny

15 kolejka 18-11-2017 13:00 LKS Woszczyce - : - Krupiński II Suszec
  18-11-2017 13:00 Josieniec Radostowice - : - LKS Mizerów
  19-11-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój - : - Pniówek II Pawłowice
  19-11-2017 13:00 Polonia II Łaziska - : - Leśnik Kobiór
  19-11-2017 13:00 LKS Wisła Mała - : - LKS Brzeźce
  19-11-2017 13:00 Unia Bieruń Stary - : - ZET II Tychy
  19-11-2017 13:00 MKS II Lędziny - : - Sokół II Wola
  19-11-2017 13:00 UKS Warszowice - : - LKS Gardawice