Piłka nożna Klasa B 2016/17
Print
1 kolejka 21-08-2016 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 0 : 0 ZET II Tychy
  21-08-2016 17:00 LKS Mizerów 2 : 5 Czarni Piasek
  21-08-2016 17:00 LKS Wisła Mała 3 : 4 Polonia II Łaziska
  21-08-2016 17:00 Unia Bieruń Stary 1 : 4 MKS II Lędziny
  21-08-2016 17:00 UKS Warszowice 2 : 2 LKS Brzeźce
  21-08-2016 17:00 Krupiński II Suszec 1 : 2 LKS Woszczyce
  21-08-2016 17:00 Leśnik Kobiór 0 : 1 Polonia Międzyrzecze

2 kolejka 27-08-2016 17:00 Czarni Piasek 8 : 0 Unia Bieruń Stary
  27-08-2016 17:00 LKS Brzeźce 0 : 1 Polonia Międzyrzecze
  28-08-2016 11:00 ZET II Tychy 1 : 4 Leśnik Kobiór
  28-08-2016 11:00 MKS II Lędziny 6 : 2 LKS II Goczałkowice Zdrój
  28-08-2016 17:00 Krupiński II Suszec 1 : 1 LKS Wisła Mała
  28-08-2016 17:00 UKS Warszowice 0 : 3 LKS Woszczyce

3 kolejka 03-09-2016 17:00 LKS Woszczyce 2 : 0 LKS Brzeźce
  03-09-2016 17:00 Polonia Międzyrzecze 4 : 0 ZET II Tychy
  04-09-2016 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 1 : 2 Czarni Piasek
  04-09-2016 16:00 Unia Bieruń Stary 1 : 1 Polonia II Łaziska
  04-09-2016 17:00 LKS Wisła Mała 4 : 1 UKS Warszowice
  04-09-2016 17:00 LKS Mizerów 2 : 0 Krupiński II Suszec

4 kolejka 10-09-2016 16:00 LKS Woszczyce 0 : 1 LKS Wisła Mała
  10-09-2016 16:00 Czarni Piasek 3 : 1 Leśnik Kobiór
  10-09-2016 16:00 LKS Brzeźce 5 : 0 ZET II Tychy
  11-09-2016 11:00 MKS II Lędziny 3 : 0 Polonia Międzyrzecze
  11-09-2016 16:00 Krupiński II Suszec 0 : 3 Unia Bieruń Stary
  11-09-2016 16:00 Polonia II Łaziska 1 : 0 LKS II Goczałkowice Zdrój
  11-09-2016 16:00 UKS Warszowice 0 : 1 LKS Mizerów

5 kolejka 17-09-2016 14:30 Polonia Międzyrzecze 5 : 2 Czarni Piasek
  17-09-2016 16:00 Leśnik Kobiór 2 : 1 Polonia II Łaziska
  18-09-2016 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 0 : 1 Krupiński II Suszec
  18-09-2016 11:00 ZET II Tychy 2 : 5 MKS II Lędziny
  18-09-2016 16:00 Unia Bieruń Stary 5 : 2 UKS Warszowice
  18-09-2016 16:00 LKS Wisła Mała 2 : 1 LKS Brzeźce
  18-09-2016 16:00 LKS Mizerów 2 : 6 LKS Woszczyce

6 kolejka 24-09-2016 16:00 LKS Brzeźce 1 : 2 MKS II Lędziny
  24-09-2016 16:00 Czarni Piasek 6 : 1 ZET II Tychy
  25-09-2016 11:00 LKS Woszczyce 5 : 4 Unia Bieruń Stary
  25-09-2016 16:00 Polonia II Łaziska 3 : 1 Polonia Międzyrzecze
  25-09-2016 16:00 UKS Warszowice 0 : 0 LKS II Goczałkowice Zdrój
  25-09-2016 16:00 LKS Wisła Mała 3 : 2 LKS Mizerów
  25-09-2016 16:00 Krupiński II Suszec 3 : 3 Leśnik Kobiór

7 kolejka 01-10-2016 15:00 Polonia Międzyrzecze 4 : 2 Krupiński II Suszec
  01-10-2016 16:00 Leśnik Kobiór 3 : 0 UKS Warszowice
  02-10-2016 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 2 : 6 LKS Woszczyce
  02-10-2016 11:00 ZET II Tychy 0 : 1 Polonia II Łaziska
  02-10-2016 15:00 MKS II Lędziny 1 : 3 Czarni Piasek
  02-10-2016 16:00 LKS Mizerów 3 : 3 LKS Brzeźce
  02-10-2016 16:00 Unia Bieruń Stary 0 : 2 LKS Wisła Mała

8 kolejka 08-10-2016 15:00 LKS Wisła Mała 3 : 3 LKS II Goczałkowice Zdrój
  08-10-2016 15:00 LKS Brzeźce 2 : 1 Czarni Piasek
  09-10-2016 11:00 Krupiński II Suszec 2 : 1 ZET II Tychy
  09-10-2016 15:00 LKS Mizerów 2 : 3 Unia Bieruń Stary
  09-10-2016 15:00 UKS Warszowice 0 : 6 Polonia Międzyrzecze
  09-10-2016 15:00 LKS Woszczyce 2 : 0 Leśnik Kobiór
  09-10-2016 15:00 Polonia II Łaziska 2 : 3 MKS II Lędziny

9 kolejka 15-10-2016 15:00 Leśnik Kobiór 1 : 2 LKS Wisła Mała
  15-10-2016 15:00 Czarni Piasek 1 : 1 Polonia II Łaziska
  15-10-2016 15:30 Unia Bieruń Stary 0 : 5 LKS Brzeźce
  16-10-2016 14:30 ZET II Tychy 1 : 2 UKS Warszowice
  16-10-2016 15:00 Polonia Międzyrzecze 2 : 0 LKS Woszczyce
  16-10-2016 15:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 0 : 0 LKS Mizerów
  16-10-2016 15:00 MKS II Lędziny 3 : 0 Krupiński II Suszec

10 kolejka 22-10-2016 15:00 LKS Woszczyce 2 : 1 ZET II Tychy
  23-10-2016 15:00 Krupiński II Suszec 1 : 5 Czarni Piasek
  23-10-2016 15:00 LKS Mizerów 0 : 4 Leśnik Kobiór
  23-10-2016 15:00 UKS Warszowice 2 : 4 MKS II Lędziny
  23-10-2016 15:00 Unia Bieruń Stary 2 : 2 LKS II Goczałkowice Zdrój

11 kolejka 29-10-2016 13:00 Polonia Międzyrzecze 2 : 0 LKS Mizerów
  29-10-2016 14:00 Leśnik Kobiór 1 : 1 Unia Bieruń Stary
  29-10-2016 15:00 Czarni Piasek 7 : 3 UKS Warszowice
  30-10-2016 11:00 ZET II Tychy 0 : 4 LKS Wisła Mała
  30-10-2016 11:30 LKS II Goczałkowice Zdrój 3 : 1 LKS Brzeźce
  30-10-2016 14:00 MKS II Lędziny 2 : 2 LKS Woszczyce
  30-10-2016 14:00 Polonia II Łaziska 3 : 1 Krupiński II Suszec

12 kolejka 05-11-2016 13:30 LKS Wisła Mała 3 : 1 MKS II Lędziny
  05-11-2016 13:30 Leśnik Kobiór 1 : 1 LKS II Goczałkowice Zdrój
  05-11-2016 13:30 LKS Brzeźce 4 : 2 Krupiński II Suszec
  06-11-2016 13:30 LKS Woszczyce 0 : 2 Czarni Piasek
  06-11-2016 13:30 LKS Mizerów 2 : 1 ZET II Tychy
  06-11-2016 13:30 UKS Warszowice 2 : 2 Polonia II Łaziska
  06-11-2016 13:30 Unia Bieruń Stary 1 : 4 Polonia Międzyrzecze

13 kolejka 11-11-2016 13:00 Krupiński II Suszec 3 : 2 UKS Warszowice
  12-11-2016 13:30 Leśnik Kobiór 1 : 2 LKS Brzeźce
  12-11-2016 13:30 Czarni Piasek 3 : 0 LKS Wisła Mała
  13-11-2016 13:00 MKS II Lędziny 10 : 0 LKS Mizerów
  13-11-2016 13:30 Polonia II Łaziska 2 : 1 LKS Woszczyce
  13-11-2016 13:30 Polonia Międzyrzecze 1 : 1 LKS II Goczałkowice Zdrój
  13-11-2016 13:30 ZET II Tychy 3 : 2 Unia Bieruń Stary

3 kolejka 19-11-2016 13:00 Leśnik Kobiór 2 : 0 MKS II Lędziny

10 kolejka 19-11-2016 13:30 LKS Wisła Mała 1 : 3 Polonia Międzyrzecze

2 kolejka 20-11-2016 13:00 Polonia II Łaziska 7 : 0 LKS Mizerów

10 kolejka 26-11-2016 13:00 LKS Brzeźce 2 : 1 Polonia II Łaziska

14 kolejka 01-04-2017 15:30 LKS Brzeźce 5 : 2 UKS Warszowice
  01-04-2017 16:00 Polonia Międzyrzecze 2 : 0 Leśnik Kobiór
  01-04-2017 17:00 Czarni Piasek 6 : 0 LKS Mizerów
  02-04-2017 11:00 ZET II Tychy 1 : 2 LKS II Goczałkowice Zdrój
  02-04-2017 16:00 MKS II Lędziny 2 : 2 Unia Bieruń Stary
  02-04-2017 17:00 LKS Woszczyce 0 : 3 Krupiński II Suszec
  02-04-2017 17:00 Polonia II Łaziska 0 : 1 LKS Wisła Mała

15 kolejka 08-04-2017 15:00 LKS Mizerów 3 : 0 Polonia II Łaziska
  08-04-2017 16:00 Polonia Międzyrzecze 3 : 1 LKS Brzeźce
  08-04-2017 17:00 Leśnik Kobiór 2 : 1 ZET II Tychy
  08-04-2017 17:00 LKS Woszczyce 5 : 0 UKS Warszowice
  09-04-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 4 : 2 MKS II Lędziny
  09-04-2017 17:00 LKS Wisła Mała 2 : 0 Krupiński II Suszec
  09-04-2017 17:00 Unia Bieruń Stary 4 : 0 Czarni Piasek

16 kolejka 15-04-2017 14:00 Czarni Piasek 4 : 3 LKS II Goczałkowice Zdrój
  15-04-2017 14:30 LKS Brzeźce 1 : 2 LKS Woszczyce
  17-04-2017 11:00 ZET II Tychy 2 : 4 Polonia Międzyrzecze
  17-04-2017 16:00 MKS II Lędziny 1 : 3 Leśnik Kobiór
  17-04-2017 17:00 Polonia II Łaziska 0 : 1 Unia Bieruń Stary
  17-04-2017 17:00 UKS Warszowice 4 : 0 LKS Wisła Mała

17 kolejka 22-04-2017 16:00 Polonia Międzyrzecze 2 : 1 MKS II Lędziny
  22-04-2017 16:00 LKS Mizerów 1 : 3 UKS Warszowice
  22-04-2017 17:00 Leśnik Kobiór 1 : 1 Czarni Piasek
  23-04-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 1 : 2 Polonia II Łaziska
  23-04-2017 11:00 ZET II Tychy 2 : 5 LKS Brzeźce
  23-04-2017 16:00 Unia Bieruń Stary 2 : 1 Krupiński II Suszec
  23-04-2017 17:00 LKS Wisła Mała 2 : 2 LKS Woszczyce

18 kolejka 29-04-2017 16:00 LKS Woszczyce 4 : 3 LKS Mizerów

16 kolejka 03-05-2017 11:00 Krupiński II Suszec 2 : 1 LKS Mizerów

18 kolejka 03-05-2017 15:00 LKS Brzeźce 4 : 2 LKS Wisła Mała
  03-05-2017 17:00 Polonia II Łaziska 2 : 2 Leśnik Kobiór
  03-05-2017 17:00 Czarni Piasek 6 : 0 Polonia Międzyrzecze
  03-05-2017 17:00 UKS Warszowice 1 : 2 Unia Bieruń Stary

19 kolejka 06-05-2017 17:00 Polonia Międzyrzecze 0 : 1 Polonia II Łaziska
  06-05-2017 17:00 Leśnik Kobiór 2 : 0 Krupiński II Suszec
  07-05-2017 11:00 ZET II Tychy 1 : 1 Czarni Piasek
  07-05-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 5 : 1 UKS Warszowice
  07-05-2017 15:00 LKS Mizerów 3 : 3 LKS Wisła Mała
  07-05-2017 17:00 Unia Bieruń Stary 3 : 1 LKS Woszczyce
  07-05-2017 17:00 MKS II Lędziny 2 : 1 LKS Brzeźce

20 kolejka 13-05-2017 17:00 LKS Woszczyce 1 : 0 LKS II Goczałkowice Zdrój
  13-05-2017 17:00 Czarni Piasek 2 : 3 MKS II Lędziny
  13-05-2017 17:00 LKS Brzeźce 1 : 0 LKS Mizerów
  14-05-2017 17:00 UKS Warszowice 3 : 1 Leśnik Kobiór
  14-05-2017 17:00 Krupiński II Suszec 1 : 5 Polonia Międzyrzecze
  14-05-2017 17:00 LKS Wisła Mała 2 : 5 Unia Bieruń Stary
  14-05-2017 17:00 Polonia II Łaziska 2 : 0 ZET II Tychy

18 kolejka 18-05-2017 18:00 Krupiński II Suszec 1 : 2 LKS II Goczałkowice Zdrój

21 kolejka 20-05-2017 17:00 Polonia Międzyrzecze 1 : 0 UKS Warszowice
  20-05-2017 17:00 Czarni Piasek 1 : 4 LKS Brzeźce
  20-05-2017 17:00 Leśnik Kobiór 0 : 2 LKS Woszczyce
  21-05-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 6 : 2 LKS Wisła Mała
  21-05-2017 15:00 ZET II Tychy 3 : 1 Krupiński II Suszec
  21-05-2017 17:00 MKS II Lędziny 2 : 2 Polonia II Łaziska
  21-05-2017 17:00 Unia Bieruń Stary 5 : 1 LKS Mizerów

18 kolejka 25-05-2017 17:00 MKS II Lędziny 2 : 2 ZET II Tychy

22 kolejka 27-05-2017 16:00 LKS Mizerów 1 : 5 LKS II Goczałkowice Zdrój
  27-05-2017 17:00 LKS Brzeźce 1 : 0 Unia Bieruń Stary
  27-05-2017 17:00 UKS Warszowice 0 : 0 ZET II Tychy
  27-05-2017 17:00 LKS Woszczyce 8 : 1 Polonia Międzyrzecze
  28-05-2017 17:00 Krupiński II Suszec 3 : 2 MKS II Lędziny
  28-05-2017 17:00 Polonia II Łaziska 3 : 0 Czarni Piasek

23 kolejka 03-06-2017 17:00 Czarni Piasek 7 : 2 Krupiński II Suszec
  03-06-2017 17:00 Leśnik Kobiór 3 : 0 LKS Mizerów
  03-06-2017 17:00 Polonia Międzyrzecze 4 : 2 LKS Wisła Mała
  04-06-2017 11:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 1 : 0 Unia Bieruń Stary
  04-06-2017 11:00 ZET II Tychy 1 : 3 LKS Woszczyce
  04-06-2017 17:00 MKS II Lędziny 9 : 0 UKS Warszowice
  04-06-2017 17:00 Polonia II Łaziska 0 : 1 LKS Brzeźce

22 kolejka 07-06-2017 18:00 LKS Wisła Mała 3 : 2 Leśnik Kobiór

24 kolejka 10-06-2017 16:00 LKS Mizerów 1 : 2 Polonia Międzyrzecze
  10-06-2017 17:00 LKS Woszczyce 4 : 1 MKS II Lędziny
  10-06-2017 17:00 LKS Brzeźce 4 : 1 LKS II Goczałkowice Zdrój
  11-06-2017 17:00 Krupiński II Suszec 0 : 1 Polonia II Łaziska
  11-06-2017 17:00 LKS Wisła Mała 1 : 0 ZET II Tychy
  11-06-2017 17:00 Unia Bieruń Stary 3 : 0 Leśnik Kobiór
  11-06-2017 17:00 UKS Warszowice 2 : 4 Czarni Piasek

25 kolejka 15-06-2017 17:00 MKS II Lędziny 2 : 2 LKS Wisła Mała
  15-06-2017 17:00 Krupiński II Suszec 2 : 4 LKS Brzeźce
  15-06-2017 17:00 ZET II Tychy 5 : 2 LKS Mizerów
  15-06-2017 17:00 Polonia II Łaziska 5 : 0 UKS Warszowice
  15-06-2017 17:00 Polonia Międzyrzecze 2 : 0 Unia Bieruń Stary
  15-06-2017 17:00 Czarni Piasek 2 : 1 LKS Woszczyce
  15-06-2017 17:00 LKS II Goczałkowice Zdrój 2 : 1 Leśnik Kobiór

26 kolejka 18-06-2017 17:00 LKS Brzeźce - : - Leśnik Kobiór
  18-06-2017 17:00 LKS Wisła Mała - : - Czarni Piasek
  18-06-2017 17:00 LKS II Goczałkowice Zdrój - : - Polonia Międzyrzecze
  18-06-2017 17:00 LKS Woszczyce - : - Polonia II Łaziska
  18-06-2017 17:00 Unia Bieruń Stary - : - ZET II Tychy
  18-06-2017 17:00 UKS Warszowice - : - Krupiński II Suszec
  18-06-2017 17:00 LKS Mizerów - : - MKS II Lędziny