Aktualności

Siatkarki wyjeżdżają do Wodzisławia.

Po dwóch tygodniach przerwy siatkarki Polonii wracają do ligowej rywalizacji. W nadchodzący weekend  w ramach  czwartej kolejki pierwszej ligi śląskiej, łaziszczanki o kolejne cenne punkty będą walczyć na wyjeździe z Zorzą Wodzisław Śląski.

Dwa sezony temu obydwa zespoły rywalizowały ze sobą w drugiej lidze, a teraz ponownie staną przeciwko sobie w walce o ligowe punkty tyle, że już w rozgrywkach o randze regionalnej. Siatkarki z Wodzisławia po trzech kolejkach znajdują się na piątym miejscu. W poprzednim meczu Zorza przegrała w Katowicach z tamtejszym UKS-em Sokół 43  0:3 w setach do 21 i dwa razy do 18 natomiast  podopieczne  trener Darii Jurczyńskiej po trzech rozegranych meczach zajmują miejsce szóste w tabeli, a dwa tygodnie temu zwyciężyły one z MKS-em Imielin w trzech setach kolejno do 19, 24 oraz 23.

Mecz z Zorzą Wodzisław Śląski zostanie rozegrany w sobotę, 27 października o godz. 17:00 w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jastrzębskiej 136.