Cenne zwycięstwo siatkarek Polonii na trudnym terenie w Katowicach !!!

Kolejne dwa bardzo ważne punkty zdobyły  siatkarki Polonii Łaziska,  zmierzając powoli  do turnieju barażowego o drugą ligę. Podopieczne trenera Krzysztofa Waligórskiego w wyjazdowym meczu 17 kolejki I Ligi Śląskiej, zwyciężyły dzisiaj w hali sportowej „Kolejarz” w Katowicach z UKS-em Sokół 43 Katowice 3:2. Po dwóch setach, kiedy łaziszczanki prowadziły 2:0, w trzeciej partii była duża szansa na to by zakończyć to spotkanie za trzy punkty  ale gospodyniom udało się zniwelować straty i wygrać trzeciego seta na przewagi, a następnie zwyciężyć  czwartą partię  doprowadzając do remisu  2:2 w efekcie czego do  wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break. W nim górą okazały się Polonistki, które na  gorącym terenie pokonały ostatecznie siatkarki z Katowic 15:12 wygrywając cały mecz 3:2. Tym oto sposobem piąty ligowy triumf  z rzędu w rundzie rewanżowej oraz  trzynasty  w tym sezonie stał się faktem, a w następną sobotę tj. 29 lutego wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz z GS-em UKS Krzanowice do hali sportowej przy ul. Ogrodowej 50 w Łaziskach Górnych i zachęcamy do energicznego dopingu na trybunach !!!

17 kolejka I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet

22.02.2020

UKS Sokół 43 Katowice – Polonia Łaziska 2:3 ( 18:25, 19:25, 28:26, 25:18, 12:15 )