Kolejne zwycięstwo siatkarek w I Lidze Śląskiej.

W sobotni wieczór, podopieczne trenera Krzysztofa Waligórskiego w spotkaniu rundy rewanżowej gr.1 I Ligi Śląskiej,  podejmowały na własnym parkiecie MKS Imielin. Po dwóch rozegranych  partiach wydawało się, że Polonistkom uda się wygrać ten pojedynek w trzech setach, bo prowadziły już 2:0 jednak w trzecim secie lepiej zaprezentowały się na boisku przyjezdne wygrywając 25:21. W czwartym secie pełnym dramaturgii, łaziszczankom przegrywającym już 3:10 udało się szybko odrobić straty i ostatecznie przeniosły one szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając tę odsłonę 25:20 i cały mecz 3:1. Najlepszą zawodniczką meczu została środkowa Polonii – Marta Zich. Do końca roku, nasza drużyna rozegra jeszcze dwa spotkania w rundzie rewanżowej pierwszego etapu rozgrywek: 12 grudnia z Akademią Siatkówki SPS Panki oraz 19 grudnia z MKS-em Dwójką Zawiercie. Następny weekend, łaziszczanki zgodnie z terminarzem mają wolny od ligowych zmagań.

I Liga Śląska Siatkarek gr.1 ( 9 kolejka )