I Liga Śląska: Mecz z MUKS-em Michałkowice.

Przerwa świąteczno-noworoczna już za nami, a przed nami pierwsza w 2021 roku sportowa rywalizacja naszych siatkarek, które w najbliższy weekend rozegrają ostatnie spotkanie rewanżowe o punkty w I etapie rozgrywek I Ligi Śląskiej gr.1, podejmując we własnej hali MUKS Michałkowice.

MUKS Michałkowice w tym sezonie zdobył dotąd 13 punktów w dziesięciu rozegranych meczach i z bilansem setów 18:21 plasuje się w tabeli na piątej pozycji. Zawodniczki z Michałkowic w poprzednim spotkaniu ligowym rozegranym przed świętami Bożego Narodzenia,  poniosły na wyjeździe  porażkę 0:3 z MKS-em Imielin.

Nasze siatkarki do ostatniego starcia w pierwszym etapie rozgrywek, a pierwszego w nowym roku kalendarzowym, przystąpią jako wicelider tabeli z dorobkiem 24 punktów i bilansem setów 26:12 w rozegranych do tej pory jedenastu spotkaniach. Drużyna pod wodzą trenera Krzysztofa Waligórskiego w ostatni weekend przed wspomnianą już na początku materiału przerwą świąteczno-noworoczną, rozegrała dwa mecze rewanżowe pierwszego etapu rozgrywek: najpierw 19 grudnia 2020r., łaziszczanki pokonały na wyjeździe MKS Dwójkę Zawiercie 3:0, natomiast dzień później w Tychach musiały one uznać wyższość drużyny TKS-u przegrywając 1:3.

Polonia w pierwszym spotkaniu z MUKS-em Michałkowice, które odbyło się w hali sportowej w Siemianowicach, odniosła zwycięstwo 3:1.

Mecz rewanżowy I etapu I Ligi Śląskiej gr.1 między Polonią Łaziska i MUKS-em Michałkowice zostanie rozegrany w sobotę, 16 stycznia o godz. 18:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych bez udziału publiczności. Z tego spotkania na naszym profilu facebookowym zaplanowana jest transmisja live, na którą wszystkich kibiców zarówno z Łazisk Górnych jak i z Michałkowic  serdecznie zapraszamy.