Rok zakończony zwycięstwem z Krzanowicami.

Siatkarska drużyna Polonii Łaziska zakończyła 2021 rok zgodnie z oczekiwaniami swoich kibiców czyli kolejnym ligowym zwycięstwem w tym sezonie. Podopieczne trenera Janusza Hajduka po bardzo dobrej grze odprawiły  z kwitkiem GS UKS Krzanowice w drugim spotkaniu rundy rewanżowej, wygrywając 3:0.W pierwszych dwóch partiach, Polonia zdemolowała przyjezdne najpierw do 11, a później do 10. W trzecim secie od stanu 1:1 znakomitą serią popisała się rozgrywająca naszej drużyny Ewelina Zawisza, która z zagrywki zdobyła 10 punktów z rzędu, później w szeregi łaziszczanek wdarło się trochę większe rozluźnienie co wykorzystały przez pewien moment siatkarki z Krzanowic, odrabiając kilka punktów. Ostatecznie trzecia partia zakończyła się wygraną Polonii 25:17. Po zakończonej grze, statuetkę „MVP spotkania” otrzymała Magdalena Orzeszek, a wręczał ją wielki sympatyk siatkówki, Starosta  powiatu mikołowskiego – Mirosław Duży.

Nasze siatkarki udają się teraz  na zasłużony wypoczynek, gdyż teraz czeka nas przerwa świąteczno-noworoczna, a zaraz w drugą sobotę 2022 roku tj, 8 stycznia, drużyna powróci do rywalizacji o Mistrzostwo I Ligi Śląskiej w rundzie rewanżowej sezonu 2021/2022. Rywalem łaziszczanek będzie BKS Stal Bielsko Biała, a mecz zostanie rozegrany w Bielsku Białej. Polonia przed własną publicznością po raz pierwszy w nowym roku kalendarzowym  zaprezentuje nam się 15 stycznia podejmując AZS Częstochowę.