I Liga Śląska Kobiet: Mecz z JKS-em SMS Jastrzębie.

W nadchodzącej, 17 kolejce I Ligi Śląskiej Kobiet, Siatkarki Polonii podejmować będą we własnej hali, JKS SMS Jastrzębie. Drużyna z Jastrzębia w 14 rozegranych meczach zdobyła dotąd jeden punkt, a jej bilans setów wynosi 5:42 w związku z czym zajmuje ona w tabeli dwunaste miejsce. JKS SMS Jastrzębie w poprzednim spotkaniu przegrał 0:3 z AZS-em Częstochowa.

Zawodniczki Trenera Janusza Hajduka  mają obecnie tyle samo rozegranych meczów o ligowe punkty co  jastrzębianki tj. 14, ale plasują się na drugiej pozycji w całej stawce, mając na swoim koncie 35 punktów i bilans setów 37:9.

Mecz 17 kolejki I Ligi Śląskiej Kobiet w siatkówce: Polonia Łaziska – JKS SMS Jastrzębie odbędzie się w sobotę, 29 stycznia o godz. 18:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50. Kibiców serdecznie zapraszamy i zachęcamy do głośnego dopingu na trybunach naszym Siatkarkom.

Wstęp Wolny !!!

W piątek z kolei, 28 stycznia o godz. 19:00, nasza Drużyna rozegra zaległe spotkanie 16 kolejki z KPKS-em Halemba, Na ten mecz zapraszamy Kibiców do hali sportowej w Rudzie Śląskiej Halembie przy ul. Kłodnickiej 95. W pierwszym meczu tego sezonu, który odbył się w Łaziskach Górnych, lepszy okazał się Zespół z Rudy Śląskiej wygrywając 3:0.