Pierwszą połowę zdominowaliśmy będąc zespołem dojrzalszym.

Komentarz trenera Polonii Łaziska - Krystiana Odrobińskiego  podsumowujący zwycięską potyczkę z Polonią Poraj w 11 kolejce Haiz IV Ligi:

Na ten mecz miałem określony plan, który chłopaki zrealizowali w 100%, co zaowocowało pewnym zwycięstwem. W mojej ocenie pierwszą połowę zdominowaliśmy całkowicie, będąc zespołem dojrzalszym, bardziej poukładanym, prowadzącym grę, stąd wynik do przerwy widniał 3:1. Po przerwie nieco się cofnęliśmy, lecz i tak zespół z Poraja, oprócz jednej główki, nie miał żadnych sytuacji 100%, my natomiast cztery razy idealnie skontrowaliśmy wychodząc w sytuacjach 2:1 a nawet 1:1 z bramkarzem jednak nie umieliśmy dobić przeciwnika. Ważne kolejne trzy punkty i cieszy, że pukająca do grania, wchodząca w drugiej połowie młodzież coraz lepiej sobie radzi. Czekamy na kolejny mecz w Piaskach, gdzie oprócz  walecznej drużyny przyjdzie nam się zmierzyć z ciężkim boiskiem.