Małgorzata Kurcok i Krzysztof Bacza Mistrzami Polski Juniorów w konkurencji "Mikst" !!!

Nasi kręglarze,  Małgorzata Kurcok i Krzysztof  Bacza  zdobyli dziś złoty medal w konkurencji mikstów podczas Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Tarnowie Podgórnym.

Do turnieju rozgrywanego systemem pucharowym przystąpiło łącznie 17 par mieszanych. Poloniści po wygraniu swoich pojedynków w 1/8 finału, ćwierćfinale i półfinale awansowali do rozgrywki decydującej o mistrzostwie. W niej pokonali mikst KK Dziewiątka Amica Wronki - Brodziszewska Julia/Olczyk Maciej.

Zaraz po turnieju mikstów rozpoczął się turniej indywidualny, tzw. sprint. Rozpędzony Krzysztof łatwo wygrał swój pierwszy pojedynek w 1/16 finału i jutro będzie kontynuował zmagania od 1/8. Od tej samej rundy rozpocznie również jutro Gosia, która z racji rozstawienia nie musiała dziś grać w 1/16.