Drugie miejsce Nicoli Kobiór w 41 Memoriale W. Zielińskiego i J. Krukowskiego.

W dniach 8-13 grudnia br. na kręgielni w Poznaniu odbył się 41 Memoriał Wojciecha Zielińskiego i Jerzego Krukowskiego w kręglarstwie klasycznym. W kategorii juniorek młodszych, drugie miejsce zajęła Nicola Kobiór, która zdobyła w sumie 1040 punktów ( 504 pkt w eliminacjach i 536 pkt w finale ). W tej samej kategorii startowała też Maja Karpowicz, ale nie udało jej się dostać do finału i z liczbą 481 punktów w eliminacjach zajęła ona ostatecznie ósme miejsce.

Wśród chłopców w kategorii juniorów młodszych, siódme miejsce zajął Jakub Erkier z liczbą 1016 pkt ( 542 pkt w eliminacjach i 474 pkt w finale ) natomiast drugi z naszych zawodników – Igor Kolonko zakończył rywalizację na fazie eliminacyjnej zajmując ostatecznie 10 miejsce ( 526 pkt. ).

W kategorii młodzików, ósme miejsce wywalczył Mikołaj Jastrzębski zdobywając 947 punktów ( 498 w eliminacjach i  449 w finale ) z kolei Antoni Szczerba uzyskał wynik 420 punktów w eliminacjach, ale nie dostał się do finałowej rozgrywki  i ukończył zawody na 23 miejscu.