MŚ U-18 w Kranju: Nicola Kobiór w finale indywidualnym, 4 miejsce Polek w turnieju drużynowym.

W sobotę, 21 sierpnia rozpoczęły się kręglarskie Mistrzostwa Świata Juniorek Młodszych do lat 18-tu w słoweńskim Kranju. W turnieju drużynowym Polki w składzie z Nicolą Kobiór zajęły czwartą pozycję z wynikiem 2203 punktów. Łaziszczanka wraz ze swoimi koleżankami była bardzo blisko zdobycia medalu jednak zabrakło im 10 punktów do brązu, które  zdobyły reprezentantki  Serbii. W rywalizacji drużynowej tytuł mistrzowski zdobyły Chorwatki, a srebro powędrowało do Słowenek.  Zawodniczka Polonii Łaziska  dzięki wynikowi 546 punktów awansowała do czwartkowych finałów indywidualnych wraz z trzema  koleżankami z kadry. Jutro i w środę czekają nas konkurencje szybkie - sprinty, tandemy i miksty, w których  Nicola Kobiór również powinna wystąpić.