Siódme miejsce Jakuba Erkiera w XIX Memoriale im. Zybera i Sobierajskiego.

Kręglarze Polonii Łaziska w dniach 11-14 listopada uczestniczyli w XIX Memoriale im. Józefa Zybera i Jarosława Sobierajskiego, który odbył się na kręgielni Startu Gostyń.

W imprezie tej  najwyżej sklasyfikowany został Jakub Erkier, który w kat. juniorów młodszych zajął siódmą pozycję zdobywając  w sumie 1129 punktów ( 578 punktów w eliminacjach i 551 punktów w wielkim finale ).

Pozostali nasi zawodnicy zakończyli swój udział w turnieju na fazie eliminacji, 22  był Igor Kolonko ( 504 pkt. ), na 26-tej pozycji uplasował się Mikołaj Jastrzębski ( 499 pkt ), a miejsce 36 zajął Antoni Szczyrba ( 447 punktów ).

Wśród dziewczyn,  młodziczka – Oliwia Pach ukończyła zawody na miejscu 22,  zdobywając 390 punktów natomiast juniorka młodsza – Maja Karpowicz z liczbą  525 punktów została sklasyfikowana na 11 pozycji.