Jakub Erkier trzeci w XX Memoriale Zybera i Sobierajskiego.

W dniach 9-13 listopada, Zawodnicy sekcji kręglarskiej MOSiR-u Polonii Łaziska Górne wzięli udział w dwudziestej Edycji Memoriału Józefa Zybera i Jarosława Sobierajskiego w Gostyniu Wlkp. W kategorii Juniorów młodszych, trzecie miejsce zajął  – Jakub Erkier zdobywając w pierwszym etapie 583 punkty, a w finale 594 punkty co w sumie dało Mu 1177 punktów. Do finałowej rozgrywki zakwalifikował się również świeżo upieczony Reprezentant Polski do lat 18-tu, Igor Kolonko, który zajął miejsce dziewiąte ( 560 pkt – eliminacje i 549 – finał ). Pozostali nasi Zawodnicy: Antoni Szczyrba i Mikołaj Jastrzębski zakończyli zmagania na etapie eliminacji. W kategorii Juniorek młodszych, mająca za sobą debiut  w  Kadrze Polski U-18 - Maja Karpowicz  uplasowała się na piątej lokacie z 1086 zdobytymi punktami ( 549 pkt – eliminacje i 537 pkt – finał ). Oliwia Pach, która startowała w kategorii Młodziczek zakończyła swoje zmagania na etapie eliminacji.