Drzewiarz Jasienica - Polonia Łaziska na żywo

8 kolejka IV Ligi

17.09.16, godz. 16:00

Drzewiarz Jasienica - Polonia Łaziska   1 : 2   (  1 :  1 )

Drzewiarz Jasienica: Szymala - Gola, Studencki, Chojancki, Sekuła( 77 Stawicki), Kuder, Gajda( 59 Gołuch), Wojtasik, Kozielski(59 Łoś), Romanowicz, Łaciak( 29 Basiura)

rezerwowi: Jastrzębski, Basiura, Gołuch, Maj, Stawicki, Piela, Łoś

Polonia Łaziska: Franke - Łęszczak( 85 Otrzonsek), Mazur, Skorupa, Dubaniewicz, Gersok, Mazurek, Gielza, Sadłocha( 46 Drabik), Wójcik, Smyla( 72 Strzoda)

rezerwowi: Szindler, Drabik, Just, Otrzonsek, Badura, Strzoda, Korcz

Aby odświeżyć relację, wcisnąć F5 !!!!

0'Drużyny meldują się na murawie stadionu w Jasienicy, za moment początek meczu.

1' Mecz rozpoczęli łaziszczanie.

5' Zagranie Kudera do Gajdy, obrońca Polonii  blokuje uderzenie zawodnika z Jasienicy.

6' Z rzutu wolnego z ponad 25 metrów uderza Gajda, Franke pewnie złapał piłkę.

8' Okazja Wojtasika z dystansu, w bramce Polonii pewnie interweniuje Franke i łapie piłkę.

9' Akcja Gielzy, podanie do Łęszczaka, Łęszczak strzela, a obrońca jasieniczan zablokował to uderzenie.

11' Kuder z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne łaziszczan, nikt z zawodników gospodarzy nie sięgnął piłki i Franke od bramki wznowił grę Polonii.

14' Gospodarze przeważają na boisku, co chwile tworzą sytuacje by móc objąć prowadzenie.

18' Zagranie Gielzy na skrzydło do Mazurka, Mazurek dośrodkowuje, ale za głęboko i piłka wychodzi na aut bramkarski.

19' Płaski strzał Gielzy z ostrego kąta, piłka wyszła poza boisko.

21' Na spalonym Wójcik i jasieniczanie od rzutu wolnego wznawiają grę.

23' Za mocne podanie do Chojnackiego, piłka wychodzi poza boisko i łaziszczanie od bramki wznowili grę

26' Gielza na lewą stronę zagrywa do Mazurka, pomocnik Polonii nie sięgnął piłki.

26' Gajda drybluje w polu karnym łaziszczan, ostatecznie traci piłkę

32' Dubaniewicz  czysto powstrzymuje Kozielskiego, piłka wychodzi na aut.

33' Romanowicz strzela z dystansu, Franke nie daje się zaskoczyć, łapie futbolówkę do rąk i wznawia grę Polonii

35' Uderzenie Kozielskiego, Franke broni uderzenie, po chwili do piłki doszedł Gajda i pokonuje bramkarza z Łazisk. Jasienica prowadzi 1:0.

37' Łęszczak strzela z pierwszej piłki, niestety niecelnie i gospodarze od bramki wznawiają grę.

39' Wójcik strzela z wolnego w szesnastce jasieniczan, bramkarz wybija piłkę nad bramkę.

42' Mazurek centruje z rożnego, Szymala wychodzi przed bramkę i łapie piłkę.

43' Mazurek strzela, Szymala broni, po dobitce Gielzy piłka poszybowała nad bramką Drzewiarza.

45' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL !!! Po odegraniu piłki przez Łęszczaka, tę otrzymuje Smyla, który mocnym strzałem trafia w okienko bramki gospodarzy. 1:1

45' Gorąco pod bramką Polonii, Kozielski strzela, Franke wybija piłkę na róg. Po chwili Gola strzela z bliskiej odległości i nie trafia do bramki łaziszczan. Przerwa w spotkaniu, W Jasienicy jest remis 1:1

46' Druga połowa rozpoczęta

49' Okazja jasieniczan z bliska, Franke broni strzał zawodnika gospodarzy.

51' Podanie Mazurka do Gielzy, napastnik Polonii obraca się z piłką, strzela, ale obok słupka bramki Szymali.

54' Odegranie piłki przez Gielzę do Mazurka, Mazurek chciał jeszcze oddać mu piłkę, ale obrońca jasieniczan przejął ją.

56' Przedłużenie z rożnego przez Mazurka do Wójcika, który z bliskiej odległości strzela na bramkę Drzewiarza, piłka po jego uderzeniu ląduje w bramce i Polonia prowadzi 2:1.

63' Od autu grę wznawiają gospodarze.

64' Zbyt głębokie podanie Gielzy, Mazurek nie sięgnął piłki.

65' Za mocna wrzutka Łosia,  Franke łapie piłkę

67' Kolejna okazja bramkowa Łosia, Franke pewnie interweniuje w naszej bramce, łapiąc piłkę w swoje ręce.

69' Ciekawa akcja gospodarzy lewym skrzydłem, ostatecznie kończy się ona niecelnym strzałem na bramkę Frankego.

75' Po faulu gospodarzy łaziszczanie przy piłce.

79' Gołuch dośrodkowuje, Franke łapie piłkę.

82' Zagranie Stawickiego, defensywa Polonii, przejęła piłkę, ale jasieniczanie są nadal w natarciu.

84' Kuder z wolnego strzela obok bramki łaziszczan.

88' Nerwowo pod polem karnym Polonii, Gola strzela, Franke broni uderzenie i wznawia gre od bramki. Nerwowa końcówka meczu.

90' Okazja Łosia, piłka przeleciała nad bramką Frankego.

90' Po nerwowej końcówce, Polonia wywozi z Jasienicy trzy punkty po zwycięstwie nad Drzewiarzem 2:1 !!!!!!!!!!!!