Przed meczem z Dębem Gaszowice.

W zbliżającej się 19 kolejce  Haiz IV ligi śląskiej gr. II,  Polonia Łaziska przed własną publicznością  będzie podejmować drużynę Dębu Gaszowice. Piłkarze z Gaszowic zajmują w tabeli dwunastą pozycję, a ich dotychczasowy bilans w tym sezonie to 18 zdobytych punktów, pięć zwycięstw, trzy remisy i dziesięć porażek. W meczach wyjazdowych nasi rywale dwukrotnie wygrywali, raz zremisowali oraz ponieśli sześć porażek zdobywając łącznie siedem punktów w dziewięciu spotkaniach. Tydzień temu gaszowicki zespół uległ 0:5 w Bełku tamtejszemu Decorowi.

Łaziszczanie po wygranej nad GKS-em Radziechowy-Wieprz w poprzedniej serii spotkań, awansowali na szóste miejsce z liczbą 29 punktów oraz bilansem ośmiu zwycięstw, pięciu remisów i pięciu porażek. Podopieczni Krystiana Odrobińskiego w bieżącym sezonie rozegrali na PolArenie dziesięć meczów, w których odnieśli po cztery zwycięstwa i remisy oraz ponieśli dwie porażki. W historii, Polonia z Dębem Gaszowice o punkty zmierzyła się raz. Jesienią na boisku w Piecach padł bezbramkowy remis.

 

Początek spotkania z Dębem Gaszowice w sobotę, 6 kwietnia o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych przy ul. Sportowej 3. Obecność i doping kibiców na trybunach obowiązkowe,  wszyscy widzimy się na PolArenie  !!!