Przed meczem z Płomieniem Połomia.

Na otwarcie długiego weekendu majowego, Poloniści w 23 kolejce Haiz IV Ligi  gr. śląskiej II  zagrają na wyjeździe z Płomieniem Połomia.

 

Rywale na półmetku rozgrywek w rundzie wiosennej  z liczbą  siedmiu punktów zamykają ligową tabelę z bilansem dwóch zwycięstw, jednego remisu i dziewiętnastu porażek. W obecnym sezonie beniaminek z Połomii na swoim stadionie zdobył w 11 meczach tylko 4 punkty notując jedno zwycięstwo i jeden remis oraz dziewięć porażek. W zeszłą sobotę Płomień uległ na wyjeździe 4:6 Dębowi Gaszowice.

 

Łaziszczanie po zwycięstwie nad rezerwami Podbeskidzia Bielsko Biała 2:0, cały czas trzymają kontakt ze ścisłą czołówką znajdując się na szóstym miejscu z 36 punktami, na które składa się dorobek dziesięciu zwycięstw, sześciu remisów i sześciu porażek. Na wyjazdach podopieczni Krystiana Odrobińskiego zainkasowali 16 punktów notując w 10 spotkaniach pięć zwycięstw, jeden remis i cztery porażki.

 

W historii obu klubów, Polonia z Płomieniem Połomia tylko raz rywalizowała o ligowe punkty. W rundzie jesiennej na PolArenie, łaziscy gracze po golu strzelonym przez Uniejewskiego zwyciężyli 1:0.

 

Mecz 23 kolejki Haiz IV Ligi gr. śląskiej II  pomiędzy Płomieniem Połomia i Polonią Łaziska rozegrany zostanie w środę, 1 maja o godz. 17:00 na stadionie w Połomii.