Derby Powiatu w B-klasie dla Polonii.

Dzisiaj na PolArenie  mecz 13 kolejki   Klasy B  w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017  rozegrały rezerwy Polonii. Piłkarze z Łazisk w derbach powiatu podejmowali zespół LKS-u Woszczyce. Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych trenera Sebastiana Hendla 2:1. Pierwszą bramkę dla łaziszczan w 9 minucie spotkania po prostopadłym zagraniu  z rzutu rożnego przez  Paszka, mocnym uderzeniem zza "szesnastki"  rywali zdobył  Just. W 39 minucie po akcji Piwońskiego, który z prawego skrzydła przelobował wychodzącego przed pole karne  golkipera przyjezdnych, futbolówkę  lecącą do pustej bramki dobił Paszek. Zespół z Woszczyc honorowego gola zdobył w 79 minucie. Po tym meczu w tabeli ligowej  drugi zespół Polonii cały czas zajmuje szóste miejsce, mając na koncie 21 punktów. Piłkarze z Łazisk jeszcze nie zakończyli  rywalizacji, gdyż mają do rozegrania dwa zaległe spotkania. Za tydzień w niedzielę, 20 listopada o godz. 13:00 na stadionie w Łaziskach, rezerwy Polonii rozegrają  mecz 2 kolejki z LKS-em Mizerów, natomiast za dwa tygodnie, w sobotę 26 listopada także o 13:00 łaziszczanie na wyjeździe w meczu 10 kolejki zagrają z LKS-em Brzeźce( mecz ten pierwotnie miał być rozegrany 22 października, ale został odwołany ze względu na zły stan boiska ).

Polonia II Łaziska - LKS Woszczyce  2:1  ( 2:0 )

bramki: Just - 9 min.,  J. Paszek - 39 min.

skład Polonii II: Tabacki - Ryguła, Rzepka, Fuchs, Witek, J.Paszek, Just ( 46. Nawrocki ), Nierada, Wolny, Matura, Piwoński