Dobra postawa Polonii w Grze kontrolnej z Trzecioligowcem.

Piłkarze łaziskiej Polonii po pierwszych zajęciach treningowych w Hali sportowej w rozpoczętym Okresie Przygotowawczym do Rundy Wiosennej, wczoraj wieczorem po raz pierwszy w tym roku wybiegli na otwarte Boisko rozgrywając Mecz kontrolny z Odrą Wodzisław Śląski. Łaziszczanie choć przegrali na sztucznej murawie w Nieboczowach 1:3 to na tle Trzecioligowca wypadli całkiem przyzwoicie. W pierwszej połowie, która zakończyła się bezbramkowym remisem, Marcin Topór w 27 minucie obronił rzut karny. Po zmianie stron na prowadzenie wyszła Polonia po golu Nikolasa Wróblewskiego, który w 70 minucie trafił do siatki z rzutu karnego. Rywale natomiast zdobyli bramki w samej końcówce gry. Oprócz tego, w dwudziesto dwu osobowym składzie naszej drużyny powołanej na pierwszy zimowy sprawdzian przed ligowymi rozgrywkami pojawił się 16-letni Wychowanek Klubu, Jakub Kopiec.