Porażka z Gwarkiem.

W rozegranych dziś po południu Wiosennych Derbach Powiatu, Piłkarze łaziskiej Polonii musieli niestety uznać wyższość Gwarka Ornontowice przegrywając 0:2. W naszym zespole debiut zanotował 17-letni Pomocnik, Oskar Augustyn zastępując na boisku w 79 minucie Patryka Widucha. Przed rozpoczęciem spotkania: Członek Zarządu naszego Klubu - Ryszard Smolorz razem z Przewodniczącym Rady Miasta Łaziska Górne - Tadeuszem Królem, wręczyli pamiątkowe statuetki dwójce naszych Zawodników: Danielowi Fabisiakowi za 200 meczów rozegranych w barwach Polonii oraz Wychowankowi łaziskiej drużyny - Dawidowi Kaszokowi za 250 rozegranych spotkań. Jeżeli chodzi o Strzelców goli to bramki dla ornontowickiego zespołu zdobyli: w 9 minucie z rzutu karnego Robert Majeranowski i w 58 minucie Jakub Sewerin.