Zwycięstwo z trzecioligowcem w ostatnim sparingu.

W ostatnim sparingu piłkarze Polonii Łaziska pokonali Skrę Częstochowa ( 5 miejsce w  trzeciej lidze gr.III ) 1:0 ( 1:0 ). Bramkę zdobył zawodnik testowany w 16 minucie a asystę przy tym golu zanotował Bartosz Smyla. W pierwszej części gry Polonia wystąpiła w następującym składzie:

Franke - Gersok, Wójcik, Otrzonsek, Smyla, Badura, testowany, Kruk, testowany, testowany, Gielza

W drugiej połowie do gry weszli: testowany, Łęszczak, Wolny, Prochownik oraz Witek.

Nie zagrali: Mazurek, Skorupa, Strzoda i Korcz ( choroby, kontuzje )

Bilans sparingów Polonii w zimowym okresie przygotowawczym to 5 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki.

Już za tydzień   inauguracja rundy wiosennej. W sobotę, 11 marca o godz. 15:00,  Polonia w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej  zmierzy się na stadionie w Landku z miejscową Spójnią. Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.