Krystian Odrobiński: Był to bardzo dziwny mecz.

Po remisie w derbach powiatu z Gwarkiem Ornontowice, szkoleniowiec Polonii - Krystian Odrobiński  podsumował grę swojego zespołu:

Był to bardzo dziwny mecz. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra choć nieskuteczna. Już po trzech pierwszych minutach mecz mógł się ułożyć idealnie ale szkoda niewykorzystanych 100% sytuacji Gielzy i Kruka. Kontrolowaliśmy całą pierwszą połowę, prowadziliśmy grę, zdobyliśmy bramkę. Moim zdaniem po pierwszej połowie powinno być 3:0 i po meczu. Nie wiem natomiast co wydarzyło się z zespołem w drugiej połowie. Przysłowiowo nie wyszliśmy z szatni. Zamiast grać tak jak w pierwszej połowie to oddaliśmy inicjatywę Gwarkowi cofając się całym zespołem na swoją połowę. Mimo przewagi zespołu z Ornontowic w drugiej połowie, nie stworzyli oni sobie czystych i klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Zdobyli ją z rzutu karnego, którego moim zdaniem nie powinno być. Nie pozostaje nam nic innego jak ze sportową złością przywieźć trzy punkty już w środę z boiska vicelidera z Czańca.