Trener Polonii: Zaglądając w tabelę sprawa robi się poważna.

Po sobotniej porażce 2:4 z Concordią Knurów, szkoleniowiec Polonii, Krystian Odrobiński skomentował postawę łaziszczan na boisku:

Był to dla nas bardzo ważny mecz z bezpośrednim przeciwnikiem w walce o utrzymanie. Mecz ułożył się dla nas tak, jak sobie to zakładaliśmy  na odprawie czyli 15 minut wysokiego presingu, szybko strzelona bramka i mięliśmy kontrolować mecz. Niestety po strzeleniu bramki dostosowaliśmy się do  stylu gry przeciwnika i mecz stał się w pierwszej połowie nijaki. Mięliśmy swoje sytuacje w pierwszej połowie na podwyższenie wyniku lecz po raz kolejny zawodzi skuteczność pod bramką przeciwnika. W przerwie mówimy sobie kilka ostrych słów w szatni, robimy dwie zmiany, wychodzimy naładowani, strzelamy szybko bramkę wyrównującą i mamy kolejne trzy sytuacje stuprocentowe na podwyższenie wyniku i znów zawodzi skuteczność. Niestety nie był to nasz dzień, gdyż przeciwnik można powiedzieć był skuteczny do bólu a my po raz kolejny tacy nie byliśmy. Zaglądając w tabelę sprawa robi się poważna dlatego musimy wziąć się w garść i zrobić wszystko aby zrehabilitować się już w najbliższym meczu w Czańcu.