Polonia w półfinale Pucharu Polski.

We wtorkowe popołudnie na stadionie w Wyrach, piłkarze Polonii Łaziska w derbowym spotkaniu  ćwierćfinałowym Pucharu Polski podokręgu Tychy zmierzyli się z miejscową Fortuną grającą na co dzień  w  Klasie A. Mecz zakończył się triumfem podopiecznych trenera Odrobińskiego po konkursie rzutów karnych 4:3, gola na wagę awansu łaziszczan do półfinału zdobył Sebastian Gielza w piątej serii „jedenastek”. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1 po bramkach zdobytych przez Dawida Otrzonska dla Polonii w 9 minucie  oraz Kołodzieja dla Fortuny w 42 minucie spotkania.