Iskra Pszczyna - Polonia Łaziska   3: 6  (  3: 4  )

Iskra: Promny - Gołek, Grabczyński, Wowra, Żur( 77.Zjawiński), Miły, Gorzała, Gajewski, Maślorz, Majewski, Zawadzki

rezerwowi: Niesyto, Ryguła, Grajcarek, Włodarczak, Zjawiński, Wiera

Polonia: Franke - Gersok, Mazur, Skorupa, Strzoda, Badura, Gielza, Mazurek, Nowotnik, Łęszczak, Drabik

rezerwowi: Szindler, Dubaniewicz, Korcz, Just, Otrzonsek, Smyla, Wójcik

0' Witamy ze stadionu w Pszczynie, gdzie za niecałe 20 minut piłkarze Polonii zmierzą się z miejscową Iskrą w meczu drugiej kolejki IV ligi  drugiej grupy śląskiej.

0' Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę pszczyńskiego stadionu.

1' Mecz rozpoczęli gospodarze.

3' Akcja pszczynian, Miły zgrywa piłkę do Zawadzkiego, tam jednak dobrze w obronie Polonii interweniuje Mazur, który został jeszcze sfaulowany przez zawodnika Iskry.

7' Iskra wznawia grę z autu.

9' Nowotnik przechwytuje piłkę, biegnie z nią kilka metrów, Promny wykazuje się dużym refleksem i wybija piłkę poza własne pole karne po strzale zawodnika Polonii.

11' Od bramki grę wznawiają pszczynianie.

13' Strata piłki przez łaziszczan, indywidualna akcja Maślorza prawą stroną zakończona jednak niecelnym strzałem na bramkę Franke.

15' Gol dla Iskry, gospodarze wykorzystują rzut karny, który został podyktowany po faulu bramkarza Polonii na jednym z graczy zespołu z Pszczyny. Strzelcem bramki Gorzała.

18' Nastąpiła mała pomyłka przy zmianie wyniku, teraz wszystko jest wporządku

19' Mamy wyrównanie, akcja mazurka, podanie do Nowotnika, ten z kolei podaje ją na 12 metr do Gielzy, który strzela bramkę wyrównującą. 1:1

20' Wrzutka Miłego w pole karne łaziszczan, tam do główki wyskakuje Maślorz i pewnie pokonuje golkipera Polonii mamy już 2:1.

21' co tu sie dzieje, mamy już 2:2, Mazurek zgrywa piłkę na 5 metr do Gielzy, który pokonuje drugi raz bramkarza Iskry. 2:2 !!!

23' Centrostrzał Mazurka, z lewej strony, Promny łapie piłkę.

24' 3:2 do Iskry, po dośrodkowaniu Gajewskiego z rzutu wolnego, bramkę samobójczą zdobywa jeden z zawodników z Łazisk.

29' Nie opanował piłki Gielza i pszczynianie przy piłce.

31' Akcja Drabika, strzał, Promny wybija piłkę przed siebie, po chwili dobitka Badury i mamy 3:3 !!!

34' Mazurek uderza z rzutu wolnego z 20 metrów, Promny łapie piłkę.

36' Nieudane dośrodkowanie Miłego, łaziszczanie od bramki wznowili grę.

38' Dośrodkowanie Gołka, defensywa Polonii wybija piłkę na róg.

39' Nowotnik strzela z dystansu jednak niecelnie i Iskra wznowiła grę od bramki. Wcześniej po kornerze dla gospodarzy, Wowra próbował zaskoczyć Rafała Franke, bramkarz Polonii pewnie złapał futbolówkę do rąk.

44' 4:3 do Polonii !!!  Mazurek strzelcem czwartego gola !!! Niesamowita pierwsza połowa w Pszczynie.

45' Koniec pierwszej połowy. Po bardzo emocjonującej pierwszej części gry Polonia prowadzi w Pszczynie z Iskrą 4:3 !!!

Bramkę samobójczą w 24 minucie na 3:2 do Iskry strzelił Mazur.

46' Drugą połowę rozpoczęła Polonia.

47' Za mocne podanie do Badury, który nie sięgnął piłki i od bramki gre wznowiła Iskra.

51' Przy piłce teraz gospodarze.

52' Na spalonym Gielza.

55' Od rzutu rożnego Polonia.

55' Nieudane dośrodkowanie Badury z rożnego, psczynianie przejęli piłkę.

57' Gersok ukarany żółtą kartką.

59' Kontra Badury, zatrzymany jednak przez pomocnika Iskry

60' Okazja Majewskiego, zablokowany strzał, kontra łaziszczan, ale długie podanie do Badury okazało się zbyt mocne i pszczynianie przejmują futbolówkę na swoją połowę

62' Obserwujemy zacięty pojedynek w wykonaniu obydwóch zespołów w drugiej połowie, raz jedni raz drudzy przy piłce.

64' Róg dla gości.

65' Centra Mazurka z rożnego, do piłki w polu karnym Iskry wyskakuje Mazur i trafia w poprzeczkę bramki pszczynian.

69' Strzał Grabczyńskiego z dystansu, piłka przeleciała  nad bramką łaziszczan.

70' W starciu o piłkę ucierpiał jeden z zawodników Polonii.

72' Przewinienie pszczynian i od rzutu wolnego grę wznowili Poloniści.

75' Zagranie Gielzy do Mazurka, pomocnik Polonii oddaje strzał, jeszcze lepiej broni Promny.

76" Faul Badury, od rzutu wolnego gospodarze.

77' Zmiana w Iskrze: Zjawiński za Żura.

79' Akcja łaziszczan, Gielza podaje do Mazurka, podanie niestety było za mocne i pszczynianie wznowili grę od bramki.

80' Akcja Badury, dośrodkowanie w pole karne, tam minimalnie piłki nie sięgnął Mazurek i pszczynianie od bramki wznowili grę.

80' Zmiana w Polonii: Smyla za Nowotnika.

82' 5:3 !!!!!  Akcja Badury, wrzutka do Mazurka, ten jeszcze ją zagrał na drugi metr do Gielzy, który z dwóch metrów umieszcza futbolówkę w bramce Promnego

87' Zmiana w Polonii:  Wójcik za Drabika.

89' Okazja Badury, dwóch obrońców Iskry uniemożliwiło mu oddanie strzału na bramkę rywala.

90+2" Słupek Badury po podaniu od Mazurka !!!

90+3' 6:3 !!! Mazurek  strzelcem bramki po przedłużeniu od Gielzy i koniec meczu!!! Pokonujemy Iskrę po bardzo dobrym meczu 6:3!!!