I Liga Śląska: Mecz z BKS-em Stal Bielsko Biała.

W ramach trzeciej serii spotkań II etapu sezonu I Ligi Śląskiej Siatkarek gr. Mistrzowskiej, zespół pod wodzą trenera Krzysztofa Waligórskiego podejmować będzie na własnym parkiecie BKS Stal Bielsko Biała. 

Bielszczankom w II etapie rozgrywek nie udało się jeszcze zdobyć punktów przez co zamykają one tabelę gr. Mistrzowskiej, znajdując się na szóstym miejscu z zerowym dorobkiem punktowym i bilansem setów 3:18. BKS w poprzednim meczu musiał uznać wyższość  MKS-u Dwójki Zawiercie przegrywając  1:3.

Polonistki od zeszłego tygodnia pewnie utrzymują się w pierwszej trójce. Nasze siatkarki zajmują w aktualnej klasyfikacji trzecie miejsce z jedenastoma punktami  oraz bilansem setów 13:9 na swoim koncie. Łaziszczanki w poprzedniej kolejce  pokonały na wyjeździe aktualnego lidera grupy Mistrzowskiej – MUKS Sari Żory 3:2.

Mecz trzeciej  kolejki II etapu I Ligi Śląskiej Siatkarek gr. Mistrzowskiej pomiędzy Polonią Łaziska i BKS-em Stal Bielsko Biała odbędzie się w środę, 24 lutego  o godz. 19:30 bez udziału publiczności. Z rywalizacji w hali sportowej MOSiR Łaziska Górne zaplanowana jest transmisja live na profilu facebookowym naszego klubu.

 

 

Wyniki i tabela II etapu I Ligi Śląskiej Siatkarek gr. Mistrzowska:

https://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10

 

źródło zdjęcia: Sportowa Przygoda Śląskiego Piłkarza