Zwycięstwo siatkarek na inaugurację nowego sezonu.

Bardzo dobrze nowy sezon I Ligi Śląskiej Siatkarek rozpoczął się dla zawodniczek Polonii Łaziska, które pokonały dzisiaj w inauguracyjnym spotkaniu drużynę GS-u UKS Krzanowice. W pierwszym i drugim secie, łaziszczanki zdecydowanie były lepszym zespołem na parkiecie wygrywając kolejno do 16-tu i 14-tu. Trzecia partia z początku nie układała się naszym siatkarkom, ale już w drugiej połowie tej odsłony gra łaziszczanek się poprawiła i prezentując swoje wysokie umiejętności  na placu gry, nie dały one szans rywalkom zwyciężając seta do 20-tu i cały mecz 3:0. Cieszymy się z pierwszego ligowego zwycięstwa podopiecznych trenera Janusza Hajduka i czekamy już na kolejnego przeciwnika, a będzie nim UKS Jedynka Rybnik, z którą Polonistki zmierzą się na wyjeździe w przyszły piątek tj. 8 października.