I Liga Śląska Kobiet: Mecz z BKS-em Stal Bielsko Biała.

Przed siatkarkami Polonii pierwszy pojedynek ligowy w tym sezonie na własnym parkiecie. Łaziszczanki w ramach trzeciej serii spotkań I Ligi Śląskiej zagrają we własnej hali z BKS-em Stal Bielsko Biała. Drużyna z Bielska Białej po dwóch rozegranych meczach ma na swoim koncie zwycięstwo oraz porażkę. W poprzedni weekend BKS wygrał na własnym terenie z GS-em UKS Krzanowice 3:0 w setach do 25, 21 i 16. Drużyna trenera Janusza Hajduka po dwóch kolejkach ma w swoim dorobku dwa zwycięstwa za trzy punkty i bez straty seta. Polonia w zeszły piątek zwyciężyła w Rybniku z UKS-em Jedynką 3:0 w setach do 21, 17 i 16.

Mecz 3 kolejki I Ligi Śląskiej Kobiet: Polonia Łaziska – BKS Stal Bielsko Biała  w sobotę, 16 października o godz. 18:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50. Kibiców serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy do żywiołowego dopingu na trybunach dla naszej drużyny !!!