I Liga Śląska: Mecz z KPKS-em Halemba.

W najbliższej, piątej kolejce I Ligi Śląskiej Kobiet w siatkówce, drużyna Polonii Łaziska podejmować będzie we własnej hali, KPKS Halembę. Zespół z Rudy Śląskiej po czterech rozegranych spotkaniach  zajmuje w tabeli piąte miejsce z liczbą sześciu zdobytych punktów, dwoma zwycięstwami oraz bilansem setów 8:8. W zeszły weekend KPKS Halemba pokonał u siebie BKS Stal Bielsko Biała 3:0 w setach do 18, 23 i 21.

Polonia od początku sezonu prezentuje świetną formę czego dowodem jest zajmowana przez nią pozycja lidera tabeli. Łaziszczanki mają na swoim koncie komplet czterech zwycięstw po czterech rozegranych spotkaniach, dwanaście punktów i bilans setów 12:0. Nasz zespół w ubiegłą  niedzielę  zwyciężył 3:0 z AZS-em Częstochowa na wyjeździe zwyciężając w setach do 21, 13 oraz 9.

 

Mecz 5 kolejki  I Ligi Śląskiej Kobiet: Polonia Łaziska – KPKS Halemba zostanie rozegrany w sobotę, 30 października o godz. 18:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !!!

 

Gorący doping dla naszej drużyny na trybunach mile widziany !!!

Wstęp Wolny !!!