Zwycięstwo po dobrej grze.

Siatkarki Polonii powróciły na ścieżkę zwycięstw. Nasza drużyna w rozegranym wczoraj meczu siódmej kolejki I Ligi Śląskiej Kobiet pokonała na własnym parkiecie wymagający zespół MKS-u Dwójki Zawiercie bez straty seta. Zarówno w pierwszej i trzeciej odsłonie na boisku oglądaliśmy zaciętą walkę o każdy punkt, w drugiej partii natomiast zdecydowanie lepsze okazały się podopieczne trenera Janusza Hajduka. Mecz lepiej rozpoczął się dla zawiercianek, które od początku wyszły na prowadzenie, ale w końcówce swoją wyższość pokazały łaziszczanki zwyciężając 25:22. Set nr. 2 to zdecydowane zwycięstwo Polonii 25:13, a set nr. 3, który miał taki sam przebieg jak pierwszy, również zakończył się sukcesem naszej drużyny, która wygrywając go 25:22  przesądziła o swoim  piątym triumfie w rozgrywkach ligowych tego sezonu. Statuetkę "Najlepszej Zawodniczki Meczu" otrzymała nasza środkowa - Karolina Bojdak.