II Liga Siatkówki Kobiet gr. 3: Mecz z UNI II Opole.

Siatkarki II Ligi Centralnej wracają na parkiet po dwóch tygodniach przerwy. Drużyna Polonii Łaziska Górne w najbliższej Serii spotkań zagra na wyjeździe z UNI II Opole.

Zespół z Opola jak na razie pozostaje bez zdobyczy punktowej w sezonie zasadniczym i zamyka tabelę ( 10 miejsce ). UNI II  przed przerwą w rozgrywkach uległo we własnej Hali 0:3  NTSK AZS-owi PANS Nysie.

Łaziszczanki natomiast zajmują w ligowej stawce miejsce dziewiąte, a Ich dotychczasowy bilans to 9 zdobytych punktów i 2 zwycięstwa. Polonia dwa tygodnie temu poniosła porażkę na własnym boisku 0:3 z Silesią Volley Mysłowice.

W pierwszej części sezonu zasadniczego, nasze Siatkarki w domowym meczu z UNI II Opole okazały się lepsze wygrywając 3:0.

Mecz 15 Kolejki II Ligi Centralnej Siatkówki Kobiet gr. 3: UNI II Opole – Polonia Łaziska Górne zostanie rozegrany w sobotę, 11 lutego o godz. 15:00 w Hali Sportowej w Opolu przy ul. Pułaskiego 3. Serdecznie zapraszamy !!!