Rocznik 2006, 2007, 2008 (tr. A.Sikora)

Remis Juniorów przy sztucznym świetle.

Dziś nadeszła wiekopomna chwila. Po raz pierwszy na nowo oddanym do użytku boisku ze sztuczną nawierzchnią na Pol-Arenie, rozegrany został  oficjalny mecz piłkarski i to w dodatku przy sztucznym świetle. W piątkowy wieczór – 23 sierpnia, rozgrywki ligowe zainaugurowali nasi Juniorzy podejmując w premierowej Kolejce II Ligi Wojewódzkiej A1 gr. II Północnej zespół AP Team Gliwice. Drużyna z Łazisk Górnych prowadzona przez Trenera Andrzeja Sikorę, po heroicznej walce i wielu emocjach zdobyła pierwszy punkt w tym sezonie remisując 2:2. Na listę Strzelców KS Polonii Łaziska Górne wpisali się: Mateusz Sikora w ósmej minucie oraz Dawid Kozak ratując jeden punkt w trzeciej minucie doliczonego czasu drugiej odsłony tego spotkania. Dla Rywali, bramki zdobyli: Jan Piątek w siódmej minucie i Florian Jatta w szesnastej minucie.